Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, akinek 33...

Van itt olyan, akinek 33 hetes voltak jósló fájásai de utána normál időben szült?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap este volt 4 órán keresztül RENDSZERES, 3 percenkénti, de enyhe fájásaim. Mivel azt olvastam, hogy a jósló elmálik és nem rendszeresen jön, arra gondoltam, hogy beindult a szülés idejekorán. Bementünk a kórházba, ahol mérték a fájásokat, de szép lassan elmúltak. Vajon meddig tart még ki a bébi? Azért aggódom, mert még nincs 2,5 kg szóval sok lenne a komplikáció ha most születne. bent akarom még tartani kicsit!!!

2015. nov. 27. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden további terhességemmel egyre korábban jöttek a jóslók.

A harmadikkal már az utolsó 2-3 hónapban rendszeres volt a keményedés.

41+6-ra bújt ki a drágám, pedig az első két gyerekem egy illetve két héttel előbb született.


Most arra már nem emlékszem, hogy hányadik hétben jártam, de éjszakákat töltöttem 5 perces jóslókkal a kádban, amik hajnalra mindig leálltak.


Nem vagyunk egyformák, így minden esetre jó ha pihensz sokat, meg szeded a magnéziumot, de ha a méhszájad zárt, akkor minden esély megvan, hogy szépen kihordd.


Legjobbakat!

2015. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
31 hetesen volt nekem. Nagyon megijedtem. Kórházba mentem. Aztán egy hétig semmi majd pár naponta. 34 hetes korom óta mindennapos volt a jósló. 37 hetesen már fájtak is, azt olvastam nem lehet rendszeres a jósló (nekem meg az volt, 5 perces) így ismét bementem a kórházba, ctg megfigyelés, semmi.. a kiírt dátum előtt egy nappal indult be a szülés. Érdekes, azok meg nem voltak rendszeresek egyáltalán, max fél órákra majd ismét rendszertelen lett.. így ment amíg majdnem folyamatosan éreztem fájást a vajúdás végén. (Még 3 percesekkel is volt mikor kaptam 10 perc szünetet meg ilyesmi)
2015. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!