Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Engedik túlhordani a második...

Engedik túlhordani a második babát egy császár után (27 hónap telik el a két szülés között)? Az elsőt is 10 nappal túlhordtam. A hegszétválás miatt kérdezem.

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem, sőt ha jól tudom a hegszétválás miatt 38. heti császárra is számíthatsz, de persze ez egyéni! Ne vedd 100%os készpénznek. Attól is függ, hogy a te orvosod mit dönt, milyen a heged, nézik folyamatosan a hegedet UH-n. De úgy is sűrűn kell menni, simán rá tudsz kérdezni:)) ez nem ciki kérdés, jogod van tudni mire számíts:)
2010. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják hagyni.
2010. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekek között 25,5 hónap lesz, kisfiammal 13 nap túlhordás után császároztak. Már akkor mondta az orvos, hogy a következőt max 40 hétig fogom "hordani". És ez a legvégső eset, de nagy valószínűséggel, ha fejlett a baba akkor 39 hétnél tovább nem fogja engedni.
2010. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is erre számítok. Még csak 9. héten vagyok, ezért erről még nem beszéltünk a dokimmal, de bízom benne, szerintem ő sem fogja hagyni, hogy túlhordjam.
2010. márc. 24. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Hihi:) azt hittem nagyobb, kb. hogy a következő hónapokban szülsz:D ha ezt tudom, nem írom, hogy kérdezz rá:D kicsit várhatsz még:))
2010. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom mi a modi, de 2 eve hagytak, az hogy neztek-e a heget passz. A baratnöm elsö babaja csaszarral született es a masodikkal volt velem egyszerre terhes. 40. betöltött het utan csaszaroztak meg, biztak a termeszetes szülesben. tehat szerintem, ha nincs gond hagyni fogjak, hogy hatha megindul. Ami jo, mert az hogy az elsö csaszar nem azt jelenti, hogy a 2ik is feltetlenül az lesz (ha csak nem orvosilag indokolt, de akkor meg programozott lesz, tehat jo elöre tudod majd). kellemes babavarast!
2010. máj. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk is engedték tovább szerintem kórházfüggő!
2010. máj. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!