Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, akinek rosszabb...

Van itt olyan, akinek rosszabb élmény volt a vajúdás, mint a császár?

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Az utolsó órákban tapasztalt fájások után megváltás volt az érzéstelenítő és a felépülés is teljesen light-os volt a vajúdáshoz képest.
2015. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért lett lepontozva az első válaszoló, de nekem dettó ugyanígy volt, ugyanígy is éreztem, mint ő.


Nyilván aki lepontozta, az nem szült még úgy, hogy majdnem mindkét féle szülés megvolt egyszerre.

2015. nov. 30. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

1-es vagyok

10 óra vajúdás és 1 óra kitolás után vittek császározni, ráadásul a műtőig el kellett lihegnem a tolófájásokat. Borzalmas volt. Ezzel szemben gyorsan felépültem, semmiféle komplikációtól nem szenvedtem, az első naptól önállóan el tudtam látni a gyerkőcömet, otthon semmi segítségre nem volt szükségem és a 6 hetes kontroll után a házaséletünk is visszatért a régi kerékvágásba...

2015. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!