Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor elvágják a köldökzsinór...

Amikor elvágják a köldökzsinórt akkor a hüvelyen keresztül dugják vissza a nőbe?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy buta kérdés, de fogalmam sincs. Valaki leírná, hogyan működik az elkötés? A méhszáj kb mikor szűkül vissza?
2016. jan. 2. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Édes jó...! Téli szünet vége mikor lesz?


Ha vééééletlenül tényleg ennyire sötét van odaát, akkor keress rá a "placenta" szóra. Meg fogsz lepődni.

2016. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem, a száján keresztül...

Vazze,ez most nagyon fájt!

2016. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

:D

Dehogyis! Hajcsavaroval feltekerik, majd szaradas utan leveszik, es gondor leven visszaugrik a hasba. Igen, a huvelyen keresztul.

2016. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Visszadugjak, hogy uj baba nohessen a vegere.
2016. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Oké, de hogyan teszik vissza? Milyen módszerrel? Nem szültem és érdekel.
2016. jan. 2. 17:20
 6/21 A kérdező kommentje:
És mennyi részt hagynak meg belőle? Pontosan milyen mélyre rakják és mikor szűkül a nő vissza?
2016. jan. 2. 17:21
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A baba a köldökzsinórral kapcsolódik a méhlepényhez,úgy van benned.Előbb megszülöd a babát,elvágják a zsinórt,és utána megszülöd a méhlepényt.Tehát semmi nem marad benned.
2016. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem testik vissza. Életed végéig ki fog lógni a puncidból. Minden újabb gyerek után újabb csengőzsinór lóg majd, hogy véletlenül se tudd letagadni, vagy ha elfelejtenéd mennyi van belölük elég csak megszámolni. Vigyázat, menzeszkor egyel többet számolsz!
2016. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
# 7, köszönöm!
2016. jan. 2. 17:47
 10/21 A kérdező kommentje:
De ennyire ostoba vagyok anatómiából. Akármikor írok neked egy scriptet, marketing tervet, eladom kb. a jeget az eszkimónak, de ehhez nem értek. A középiskolás gimiben nem tanítotték, ill. rég volt, a baráti társaságban, munkahelyen sem ilyesmiről szoktunk beszélgetni. Úgy gondoltam, anonim oldalon talán megkérdezhetem. Ha annyira okos itt mindenki, akkor miért nem a kérdésre válaszoltatok, érdekes, hogy a 7-es le tudta írni szépen a választ.
2016. jan. 2. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!