Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34+5 hetes kismama vagyok.2...

34+5 hetes kismama vagyok.2 napja este jelentkezett alhasi szúró érzés, ami egy órán keresztül tartott. Azóta egyfolytában tompa fájdalmat érzek ugyanitt, alhasi részen. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tudna valaki tanácsot adni?

2015. dec. 4. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 38 hetesen kórházba mentem alhasi szúró érzés miatt. (tompa fájdalmat nem éreztem)

Nem volt semmi gond,viszont 1 ujjnyira kinyiltam és nagyon lent volt a baba feje.

2015. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor jobb lesz,ha vigyázok, nehogy idő előtt bei duljon a szülés.
2015. dec. 4. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
34.-36.hét között rendszeresen éreztem tompa fajdalmat, ilyenkor mar nyomja a baba az idegef. Majd a 36.héttől ezt váltotta egy sokkal intezívebb, késszúráshoz hasonló fájdalom, dokim es szulesznom szerint is ekkor elelodott be a kis feje. Ha erosodne a fajdalom, azert mindenkeppen nezzen meg doki, az a biztos.
2015. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 5. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!