Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az apás szülés hogy zajlik? A...

Az apás szülés hogy zajlik? A kismama vajúdásától kezdve benn van? Vagy csak a kitolási szakasz végén lehet ott?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
ez megbeszélés kérdése....legalább is nálunk úgy lett volna, ha nem császároznak végül meg, hogy a vajjúdásnál bent van, de kitolásra kimegy és utána behívják köldök zsinórt vágni. Csak sajnos nem került rá sor.
2016. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk első perctől bent volt a férjem.
2016. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nyuszóka3 válasza:
Szia!Igen bent lehet végig és nagyon sok erőt adott!
2016. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

érdekes lenne ha a kismama csak a kitolás végén lenne ott a saját szülésén :D

gondolom elírtad. nekem akkor jöhetett be a férjem amikor szülőszobára kerültem, ez nálunk 2 ujjnyi után van, én 3 ujjnyival kerültem be, de előkészítettek meg kaptam beöntés, fürödtem, stb, egy órácskát kint ült, olyan 6kor jöhetett be, f10kor született a gyerekünk :)

2016. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem először megvizsgáltak, felvették az adatokat, ctg-re raktak kb fél órára, aztán jött a beöntés. Utána kísértek a szülőszobába és akkor jött be a párom is. Onnantól végig bent lehetett.
2016. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen,egyedül a vizsgálat,felvétel során nincs ott de aztán végig.Nállunk a Férjem nem akart bejönni de aztán az elsőnél nem volt ideje kimenni 😁 a másodiknál már nem volt kérdés! Rengeteg erőt ad pusztán a jelenléte is!Én életem végéig hálás leszek neki hogy velem volt 😍😊
2016. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi kórházunkban elejétől a végéig ott lehet, vizsgálatok, vajúdás, kitolás, köldökzsinór vágása (amit ő csinálhat, ha akar). (Kútvölgyi Kórház)
2016. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A párod be visz téged a kórházba ha szülsz,és végig ott van veled vajúdás kezdetétől,köldökzsinor elvágásáig. apás szülés csak sima szülésnél lehet.
2016. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem végig ott volt.
2016. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!