Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy nő hány éves koráig tud...

Egy nő hány éves koráig tud komplikációmentesen és egészséges gyermeket szülni? Gondolom ez egyénfüggő, de mégis mi az átlagkor?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 23:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
39%

TApasztaltam, pontosabban láttam: én 23évesen minden gond nélkül szültem(egy nagyon picit vágtak, két öltésnyit, úgy tágultam, ahogy az a nagykönyvben megvagyon írva), azonnal lett tejem. A terhességem elrohant, nem volt semmi bajom, végig aktív lehettem.

Szobatársam 35évesen szült, nem tágult, repedt minden irányba, nehezen ment neki, nem lett teje még a harmadik napon sem:( Egy merő ta úgy egy kínszenvedés volt neki a terhessége, már a végét várta kb a 10.héttől:(

Amit láttam, és tényleg teljesen magán vélemény, hogy 35év felett már valahoyg nehezebben mennek a dolgok minden szempontből. Ezt nagyban befolyásolja persze, az egyén tulajdonságai is.

2010. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
41 évesen lettem terhes. Missed lett a vége , mer a baba szíve el sem kezdett dobogni. Dolgozott a genetika. Viszont van 3 nagy gyermekem.
2010. márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 évesen szültem a kisfiam teljesen problémamentes terhesség után, holott előtte 1 éve még egy súlyos betegségből gyógyultam fel. Igaz császár lett a vége, mert sokat híztam toxémiás lettem. Most 36 vagyok, és várjuk a második babánkat. Most figyelek majd a súlyomra. De ez a kor is még teljesen jó a babavállalásra, ha nálad most jött el az idő:)
2010. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
21.33-nak írnám, hogy 39 éves vagyok, másfél óra alatt született meg a 3, 5 kilós babám minden gond nélkül, gátvédelemmel!! Nem vágtak! Egészségesek vagyunk mindketten! Az unokahúgom 24 évesen majdnem 16 órát vajjúdott, császár lett a vége és a műtét után annyira nehezen gyógyult, hogy 2 hétig szinte lábra sem tudott állni! Van aki könnyen és van aki nehezen szül és MINDEGY HÁNY ÉVES!
2010. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a terhességem olyan volt mintha nem is lett volna, fitt voltam és tünetmentes végig!!

Előző voltam.

2010. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
EN mar elmultam 40, es mostani parommal aki szinten velem egyidos, nagyon de nagyon szeretnenk babat. 3 eve mar h. probalkozunk.
2015. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
55-59 éves koráig tud szülni amig nincsm enopuaza változokor
2021. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!