Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen úgy szülni ha a fájdalo...

Milyen úgy szülni ha a fájdalomküszöb nulla? Elviselhetetlen lesz? Ugye csak a filmekbe ordítanak közben?

Figyelt kérdés
Tudom minden szilülés más.De félek.Én egy kis fájdalmat sem viselek el.Ilyen vagyok...Én nem akarok ordítozni meg nyögni stb.Hogy van ez az egész?És mi lesz így hogy képtelrn vagyok a legkisebb fajdalmat is elvisrlni?
2016. jan. 26. 15:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
60%

Kaptam EDA-t, nem hatott. Később jöttem rá, hogy miért nem, mert mellé háromszorosára tekerték az oxit, mint előtte. Hát kösz. Inkább ne adtak volna, de hagyták volna, hogy lassabban táguljak ki. Nem ordítottam, mert teljesen kimerített, nem is volt erőm a végére.


Terhes vagy már? Vagy csak nagyon előre félsz?

Ha még nem vagy az, akkor nem rosszindulatból, de lehet, várni kéne!

Leginkább egy olyan kapcsolatra, amiben nem félsz attól, hogy ha kihordod a gyermekét és esetleg rendesen megsínyled (vagy szimplán csak nem lesz erőd, kedved, míg pici a baba), elhagyna.

2016. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%
Nekem hajnal fél 4-től 2 perces fájásaim voltak.Nem tágultam.Délre már olyan fáradt voltam.De nem adnak fájdalomcsillapítót,nem tesz jót a gyereknek sem. ESte fél10-kor a doki végre adott méhlazítót,azonnal ki is tágultam,11-re megvolt a kicsi. Kinek mi számít fájdalomnak. Inkább szülök,mint a fogam fájjon pl.Nem jó a szülés,de hát anélkül nem lesz gyerek.És semmi pénzért nem szülnék császárral,akármilyen is a rendes szülés.
2016. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%

"Nem lesz idő beöntésre vagy nem tisztít ki eléggé ;("


5 gyereket szültem, egyszer sem kaptam beöntést, nem feltétlenül szükséges.


"Szétszakadok lent"


Miért szakadnál szét? Tágul a hüvely amennyit kell!



"Szülés után tág maradok es elhagy vagy megcsal a párom."


Intim torna esetleg? De nem mindenki marad táf. Amúgy: csak a szex miatt van veled a párod? Mi az,hogy szülés után kitágulsz és elhagy, mikor az a gyerek az övé is? Ez komoly félelem?


"rettegek"

Keress gyorsan segítséget pszichológus személyében, mert a rettegés nem normális dolog! Ráadásul a Benned lévő feszültség a babának is árt!

2016. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Már terhes vagyok.A tágulástól félek hogy elhagy.Mert nem lesz olyan a szex;(
2016. jan. 26. 16:16
 15/29 anonim ***** válasza:
58%

Nekem magas a fájdalomküszöböm, de én is ordítottam, a gátmetszésbe meg belesikítottam. Szerintem. A doki meg a többi ott lévő ember, és a párom szerint meg nem ordítottam. Hát...ki hogy éli meg. :) Nekem úgy tűnt, barátnőm ugyanezt mondta, hogy elnézést kért a dokitól, de azt mondták neki, hogy miről beszél, nem is ordított. Egyébként én előző nap estétől vajúdtam, egész éjszaka fájt, de csak reggel indítottak, fél 10-kor volt burokrepesztés, és mivel a méhszájam iszonyat kemény volt, és sehová nem haladt a tágulás, kaptam 2x NoSpa injekciót, kaptam edát is, meg oxy-t is...az oxy után lettek nekem is durva fájásaim, a kitolásra meg már nem hatott az eda, mert addig érezni kell, hogy nyomsz. Szóval fájdalomcsillapítás ide vagy oda, k.rvára fog fájni. :) De nem fog utána érdekelni...én nem féltem tőle, nem is akartam edát sem, de végül mégis adtak, és nem bántam meg, mert tudtam picit pihenni. 15:50-re született meg a kislányom, szóval hosszú volt. A kitolás viszont 20 perc volt. Nekem a vajúdás rosszabb volt, mint a kitolás.


Én azt tudom csak neked mondani, hogy nem lehet rá felkészülni, nem tudod előre, milyen fájdalom lesz, lehet, hogy neked a vajúdás semmi lesz, és a kitolás lesz rosszabb, lehet, hogy fordítva, mint nekem is, de mindenképp túl fogod élni, és utána azt fogod gondolni (ha nem is rögtön, de pár hét múlva), hogy mindent megért, és simán végigcsinálnád még egyszer. :) Tényleg igaz ez, hogy ahogy kint van, megszűnik minden fájdalom. Mintha elvágták volna, és előtte nem is fájt volna. :)

2016. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó vagyok: erről a "párom elhagy, mert kitágulok lent" dologról csak annyit, hogy a párom szerint picit szűkebb lettem belül, és kívül is szebb lettem. :D Nekem az egyik kisajkam jóval hosszabb, mint a másik, és a csiklóm is elég nagy...szerinte most kisebb lett mindkettő, és szebb is, képes nézegetni csomó ideig. :D Szóval így is elsülhet a dolog. ;)
2016. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%

Ha azért elhagy, mert kitágulsz, hát menjen! Gondolj így rá.

Olyan emberért nem kár, aki még a földön fekvőbe is belerúg.


Nehéz szülésem volt sok sérüléssel. Igen, kitágultam. De sok-sok intim tornával, a férjem részéről pedig türelemmel, gyengédséggel idővel jobb lett a szex, mint előtte.

Eszébe nem jutott elhagyni, megcsalni, pedig sokszor eltoltam, hárítottam mert még fájt. Velem volt, mellettem volt, támogatott. A szülés alatt is végig ott volt, látta hogy milyen kínokon megyek keresztül, még jobban becsült érte.


(Egyébként sajnos az nem igaz, hogy mindenki elfelejti a fájdalmat és idővel újra belevág. De az igen, hogy nagyon megéri.)

2016. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
67%
Én egy vádligörcsbe képes lennék belehalni, ha addig tartana mint egy szülés valószínűleg most nem írnék... Ahhoz képest nekem a szülés nem volt olyan vészes. Szerintem ritkàn ordízoznak úgy a valósàgban mint a filmekben
2016. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
51%
A női test arra lett kitalálva, hogy kibírja a szülést. A fájdalomküszöb mértéke nyilván változó, de akárhogy is: túléled. :) Ordítozni és nyögni fogsz, akár tetszik, akár nem.
2016. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
50%

"Már terhes vagyok.A tágulástól félek hogy elhagy.Mert nem lesz olyan a szex;("


Ja, hát utólag kell gondolkodni... Ha ilyenektől parázol, biztos a megfelelő embertől estél teherbe, és te is megfelelő érettséggel kezdtél neki a gyerekcsinálásnak. Gratulálok! Szánalmas vagy...

2016. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!