Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor kiderült a terhesség...

Amikor kiderült a terhesség milyen volt az első vizsgálat?

Figyelt kérdés
Barátnőm most várja az első babát, bement az apuka is a vizsgálatra. Egyből hüvelyi ultrahangot csinált a doki, pedig már 9 hetes volt. Mindig a hüvelyi UH az első vagy lehet hasi is? Nekem olyan nyomasztó érzés lenne hogy ott nyomja fel a doki a hüvelyi UH gépet a párom meg bent van és látja. Gondolom a páromat is zavarná hogy egy idegen pasi ott nyúlkál bennem. De mindenképp szeretném majd hogy első alkalommal ő is lássa a babát ne csak én.
2016. jan. 26. 18:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én most voltam először, első terhesség, 6+3 és hasi UHt csinált, amire bejött a férjem is. A hüvelyire is bejött volna (arra is készültünk amúgy), mert itt mindenki azt írta az én kérdésemre is, hogy 100%, hogy hüvelyi lesz.

Hát, nem az volt és kb 10mp alatt megtalálta a babót :)

2016. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
# 11: Az én dokim még a 16. heti UH-t is hüvelyi úton végzi, mert szerinte az sokkal pontosabb, részletesebb. Ugyanazt a gépet használja, csak más a vizsgálófej.
2016. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A sima vizsgalatokon a dokid nem ultrahangozott terhesseg elott, hogy megnezze, hogy minden oke-e benn?:/ ez eleg rosszul hangzik...
2016. jan. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, az nekem is fura, hogy még nem volt hüvelyi ultrahangod, azt.normál vizsgálat keretében is elvégzik. Kivéve, ha szűz vagy. :-)
2016. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne érezd kellemetlenül magad. Orvos évente több ezer nőt lát... Vegyél fel egy tunikát, vagy egy hosszú ruhát (le kell vetni a bugyit, és amíg ott felülsz az asztalra, nem látszik ki semmi, és ott felhajtod.) Nekem kézzel is kitapogatta a vizsgáló székben, majd átmentem az uh asztalra, és hüvelyivel látta csak.
2016. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hasi uh, és azóta is hasi.33 h km
2016. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem follikulometria miatt is volt hüvelyi uhm.A Férjem bent volt.Az elsőnél igaz meglepődött,de semmi extra.

A második terhességemnél véreztem,emiatt hasi uh volt hetente.Egy ilyen alkalommal mondta a doki h mutassam meg a betétem mennyire vérzek.Férjem mellettem állt.

Szerintem ez nem tabu téma,mondom ezt úgy h szerintem a szülőszobán semmi keresnivalója az apukának.

2016. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!