Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány hetesen mentetek el...

Ti hány hetesen mentetek el fogorvoshoz? 28 hetesen nem késő?

Figyelt kérdés

Elvileg ekkora tudok időpontot kérni.

Egyáltalán van olyan h "késő" ? :)

Vagy végülis mindegy h mikor megy el az ember?

Köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 10. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy késő. Én 14 hetesen voltam és mennem kell még 35 hetesen is kontrollra.
2016. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a fiammal 24 hetes voltam amikor fogor oshoz mentem. Most 10 hetes vagyok,jovo hetre tervezem.
2016. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15hetesen. Akkora múlt el teljesen a rosszullét,így nem féltem,hogy lerókázom a fogorvost. :)
2016. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszintén, én nem is voltam. Sokáig a rosszullétek miatt nem mentem, aztán meg kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy be legyen írva a kiskönyvbe. Persze ha probléma lett volna, mentem volna, és terhesség előtt kb.8-9 hónappal voltam ellenőrzésen.

Szerintem ha nincs gond, vagy nemrég látott fogorvos, akkor nem szükséges rohanni. De tulajdonképp ez is egy szűrés, ha tudsz menni, érdemes.

2016. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 18-án megyek (23hetesen) így jött ki a lépés..
2016. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se mentem, de nekem is úgy volt, hogy előtte kb. 1 évvel totál rendbetették a fogaimat, illetve nem is találtak nagyon semmi tömnivalót.
2016. jan. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem késő, én 34 hetes vagyok, és most fogok időpontot kérni még csak. Igazából a kérdésedről jutott eszembe, hogy felhívjam a fogorvosomat, mert amúgy már egy ideje tervezem :D

Az elsőnél is így, a végefelé jutottam el, nem volt abból sem semmi gond.

2016. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nincs olyan, hogy késő.

Én 14 hetesen voltam kb., mert anyum fogászaton dolgozik.

2016. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, utolsó előtti vagyok, mint kiderült, 36 hetesen megyek fogorvoshoz :D Kicsit morcos volt ugyan, mert szokásom szerint mindent az utolsó pillanatra hagyok, de ő is azt mondta, hogy ez nem késő, csak aztán nehogy előbb jöjjön a baba. Jó, mondjuk a védőnő meg azt mondta, hogy akkor sincs semmi, ha nem megyek fogorvoshoz, csak neki el kell küldenie. Inkább azért jobb még terhesen elmenni, mert ha van valami kis probléma, akkor így még mindig egyszerűbb, mint egy pici babával.
2016. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!