Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A harmadik császár tényleg...

A harmadik császár tényleg nagyon veszélyes? A család ezzel riogat.

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 09:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

szülni nem szülhetem meg azt mondta, hogy mindenképp császár lesz a harmadik baba, sajnos.


hát valószínű hogy amig nem látszik a pocakom nem szólók nekik :D


én értem hogy aggódnak, de most túlzásba estek úgy érzem

2016. jan. 28. 10:52
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

[link]



ezt mutasd meg nekik,hátha megnyugszanak!

2016. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Aki aggódik, ráadásul ismeretlen dologtól az általában túlzásba is esik. Fogadd el, hogy nem értenek hozzád és örülj, hogy aggódnak és nézd el nekik, hogy túloznak :D

De most komolyan: legyél Te az okosabb:

-Ha a dokid azt mondja, hogy lehet és Te sem érzed akadályát és míg nem riogattak nem féltél akkor miért ne?

-Nem kell mindenkinek mindent tudni. Még a szülőknek sem. Már rég hozzászoktam, hogy a terveim nagy részéről nem beszélek nekik, mert nem értik. Amikor ott a kész tény akkor épp elég hallgatni a jajjmileszígykislányom-ot.


Egyébként veszélyes. Azonban nem a statisztikák döntenek. Egyediek vagyunk és mindenki mást bír.

Azt döntsd el mit szeretnél: megvalósítani az álmaidat, vagy hagyni magad lebeszélni. Azt döntsd el, hogy ha baj van vállalod-e minden nyűgével és ha nem szülsz akkor évek múlva hogy gondolsz majd vissza erre a döntésedre. Ha az orvosod vállalja akkor már csakis magadat és a párodat kérdezd és ne hagyjátok befolyásolni magatokat.

2016. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Szia!nekem októberben volt a 3-dik császárom,és minden rendben ment,csak egy kicsit több vért vesztettem most,de problémamentes volt a terhesség is meg minden,lehet még pár év múlva bevállalnák egy 4-diket is!
2016. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvosom azt mondta a 3.után, hogy vár vissza a következő babával. van 6 császáros betege is.

egyébként már az első után is voltak összenövéseim (éreztem is hogy valami nem ok), a második és harmadik után semmi bajom.

2016. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
42%

Ne hülyéskedjünk már! 3 császárt gond nélkül be lehet vállalni, ha nincsen egyént érintő extra veszélyeztetettség!

Kizárólag a nőgyógyászoddal beszéld ezt meg, mert ő a kompetens szakmai kérdésben! Az enyém simán "engedélyezte", hogy legyen harmadik baba is. (mindkettő császáros volt)

2016. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kolléganőm négy gyereket szült császárral, ma már felnőtt a legkisebb is, ő pedig köszöni szépen, remekül van.
2016. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 29. 09:30
 19/20 anonim ***** válasza:
Mégis ki pontozott le? Nagyon buta anyukák vannak itt...(tisztelet a kivételnek!)
2016. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

én senkit nem pontoztam, de engem is idegesít mert nekem minden válasz hasznos volt.


én eddig akármihez hozzászóltam egyből le lettem pontozva. nagyon idegesítő

2016. jan. 29. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!