Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha terhes vagyok és már nem...

Ha terhes vagyok és már nem vetethetem el mit tehetek? Németországban hogyan folyik az örökbeadás?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hónapja koszakadt a gumi, és valószínűleg terhes vagyok. Csak most vettem észre az árulkodó jeleket. Mostanában nagyon sokszor émelygek, puffadt a hasam és kemény is az epém is görcsöl és szúró érzést érzek a petefészkeim körül és a hasam különböző pontjain. Nagyon félek, mert nem vagyok se lelkileg se anyagiakban felkészülvr egy gyerekre, ráadásul azóta szakítottam a pasimmal. Anyámmal élek együtt akinek egyszer viccesen megenlítettem, hogy terhes vagyok és teljesen kiakadt és közölte hogy ha terhes vagyok mehetek az utcára lakni. Már az öngyilkosságon is gondolkodtam. Félek orvoshoz menni , mert ha kiderülne, hogy tényleg terhes vagyok akkor meghalok ott helyben. A lrgnagyobb probléma, hogy a hasamon nem látszik, hogy terhes vagyok, mert kövér vagyok. Már a szülés gondolatába se merek belegondolni.
2016. jan. 31. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt agyalsz, de egy nyamvadt tesztet nem bìrsz csinàlni...
2016. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kár bármin gondolkozni, amíg nm csináltál tesztet.

Nekem volt,hogy nem jelentkezett a megvonásos vérzés , tüneteim is voltak annyira biztos voltam benne,hogy terhes vagyok, elkezdtem a folsavat is szedni, csináltam tesztet de negatív lett, elmentem orvoshoz is aki szintén megerősített,hogy nem vagyok terhes. Szóval ennyit a tünetekről.

2016. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj orvoshoz úgyse úszhatod meg. Majd őt kèrdezd meg, hova kell menni ha örökbe akarod adni. Innen mi ezt nem tudjuk.
2016. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, h más bajod van? Pl. Epekő. Én pont olyan rosszul voltam tőle,mint a terhességek alatt. Hirtelen hányinger, éles fájdalmak hasszerte, puffadt has. Először tesztelj,mha nem terhesség,,menj háziorvoshoz.
2016. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még a menstruáció kimaradásából sem tudom hogy terhes vagyok e, mert nincs menzeszem. 19 vagyok amúgy
2016. jan. 31. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha már 5 hónapos lennél, akkor a teszt lehet hogy nem mutat biztos eredményt.

Menj el nőgyógyászhoz (Gynekologe vagy Frauenarzt)

2016. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát itt biztos nem fog jelentkezni senki, hogy majd ő felneveli a gyereked. Elmúlni/megoldódni magától meg nem fog a dolog. Jobb lenne szmbenézni a helyzettel és:

1. csinálni egy tesztet.

2. elmondani édesanyádnak az eredményt, ha pozitív.

3. elmenni orvoshoz

2016. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mensid, túlsúlyos vagy, szúrkál a petefészked? Akkor szerintem itt más probléma áll a háttérben, mindenképp vizsgáltasd ki magad, lehet, hogy PCOS, vagy pajzsmirigy probléma. MIndenképp doki.
2016. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Annyira szeretem az ilyen kérdéseket!


Félsz, ezért nem mész dokihoz...

Megoldódik magától, ha nem foglalkozol vele, úgyhogy a legjobb, ha nem csinálsz semmit.


Az lehet, hogy kövér vagy, de a méhed attól még nő. Pl. mit érzel, ha hason fekszel?

Még jobb kérdés: érzel magzatmozgást?? Mert 5 hónapos terhesen már illene.

Sőt a terhesteszt is kimutatja, nem ürül ki a hcg később sem.


Buta vagy te, nem terhes...

2016. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőért aggódnék, hogy majd nem lehet gyereked. Ha alapból nincs menstruációd, akkor nem is lehetsz terhes, hisz nincs ciklusod. Valószínűnek tartom, hogy PCOS-es vagy, azaz a meg nem érett petesejtek feszíthetik a petefészked, ami szurkálhat is. Tudom mert 1 évig nem volt menzeszem, nekem is volt néha ilyen fájdalmam, de én kivizsgáltattam magam és kezelték a problémát. Szerintem mivel kövér vagy IR-es és pajzsmirigyes is lehetsz. Én nem halogatnám ezt a kivizsgálás dolgot a helyedben mert ez csak súlyosabb lesz, aztán majd ha tényleg szeretnél babát lombikkal se jön majd össze. A barátnőm is így járt, nem törődött vele most meg vagyont költöttek lombikra, de még nem jött össze nekik.
2016. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!