Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában szültek a...

Pados kriszta kérdése:

Akik mostanában szültek a SOTE 1- en, vagy feküdtek ott bármely osztályon: mi a tapasztalat? Véleményt szeretnék! Talán össze is futottunk decemberben az Terhesambulancián?

Figyelt kérdés
Nővérek, ott dolgozok munkáját; a körülményeket milyennek találtátok?
2016. jan. 31. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem mostanában ugyan,de szerintem káosz az egész,az orvosok meg pénzéhesek.
2016. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. vége mostanábannak számít?
2016. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem számít réginek a 2014:)

Nekem nagyon jo volt ott lenni, a ctg- re járást kifejezetten vártam nap mint nap. Jánosi Rita főnővér és csapata profi, türelmes ès kedves!

Az orvosom dr, Bokor Attila nem pénz éhes! A bent fekvés a Pavilonban nyugis, vizsgálatok kiszámíthatóak, csend, béke. Be lehetett vinni DVD lejátszót, kaja egész jó, kevés kismama, nővérek aranyosak. Éjszakás, nappalos, mindegyik.

Az anesztes doktornő, aki a császáros tudnivalókat elmondta, szintén halál kedves volt. A műtőben profi csapat, megnyugtató szavak..

Hát én ilyesmiről tudok beszámolni.

Oké, az alagsori UH -n sokat kellett várni. De csak a vegen, nyáron nem.

2016. febr. 1. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Ctg-re én is szerettem járni, attól eltekintve, hogy sokat kellett várni, és az egyik nővért leszámítva mindenki nagyon kedves volt.

Ugyanakkor a szülőszobáról szerzett tapasztalataim rémesek. Fogadott szülésznőm volt, Varga Ica, róla csak szuperlatívuszokba tudok beszélni, a többiek viszont (már akikkel szülés előtt és után találkoztam) tenyérbemászóan modortalanok voltak. Pedagógus vagyok, és nekem nagyon fontos, hogy mind a szülőkkel, mind a gyerekekkel kedvesen és tisztelettel beszéljek, ehhez képest az említett szülésznők úgy kezeltek, mint valami fogyatékost, akit időről időre rendre kell utasítani. Ha nem lettem volna olyan állapotban, később pedig annyira elfoglalt, panaszt tettem volna rájuk.

Az orvosomat nem kívánom megnevezni, nagyon sok pénzt kért, annak ellenére, hogy aznap egyébként is rendelési napja volt, ugyanakkor az érdemi munkát a szülésznő végezte.

A csecsemősök hozzáállása is kritikán aluli volt, tudom, hogy sok a dolguk, kevesen vannak, de szerintem abnormális, hogy akkor sem hajlandók segíteni, amikor az ember már napok óta nem aludt, és az összeomlás szélén áll.

Az osztályos nővérek kedvesek voltak, viszont az elég rosszul jött ki, hogy általában mikor végre nagy nehezen elaludtam volna, akkor jöttek hajnalban lázat mérni. Gyakorlatilag módszeresen nem hagytak pihenni, és ez nagyon megnehezítette nemcsak a kórházi tartózkodást, de az utána következő első heteket is (ami lássuk be, akkor sem könnyű, ha az ember kipihenten fut neki.)

2016. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2- es!

Furcsa; ennyit valtozott volna a helyzet bő egy év alatt...? Èn a ctg- re mindig hamar bejutottam. Mint írtam, mindenki kedves volt ott. Az összes nővér. Volt, hogy a főnővér, Jánosi Rita maga kínált csokival ( karácsony előtti időszak volt, sok ajándék bonbonnal) . Nekem program császár lett végül, a műtőben mindenki emberi, kedves volt.

Csecsemősök is az osztályon.

Nekem azért támadt kedvem mindezt leírni, mert jó volt jót mondani egy eü- i intézményről. Ja...az orvosom - mint írtam is-, a penzt nem hozta szóba egyszer sem.

Sajnálom a negatív tapasztalataidat! Egy biztos, mindennek dacára ez a legjobb intézmény gépek, orvosgárda tekintetében. A drága magánklinikákról is ide szállítják a kismamákat, ha vészhelyzet van.

2016. febr. 3. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!