Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote 1! Lehetseges orvos...

Sote 1! Lehetseges orvos nelkul, csaszar utan szulni?

Figyelt kérdés
Minden fele tapasztalat erdekel. Bar van egy olyan sejtesem hogy csak akkor ha mar fwlig kint van a gyerkoc! :)
2016. febr. 5. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok bent annyira a témában, de szerintem nem. Arra gondolsz, hogy a terhesgondozást végezheti-e a szülésznő vagy a védőnő? Az előző császár szerintem kizárja ezt.


Fizikailag viszont lehetséges. Ha nagyon gyorsan kijön és nem ér be a szülőszobára az orvos, akkor ki fog jönni a baba orvos nélkül is.

2016. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz volt a megfogalmazas. Fogadott orvosra gondoltam h nelkule lehet e. Azt hallodtam hogy ott nwm igazan tamogatjak a szulest csaszar utan. Tehat ugyeletben szulnek vagyis megprobalnam ha engedik.
2016. febr. 6. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja értem. Nem tudom pontosan, ez orvos vagy kórházfüggő, de szerintem nem támogatják a legtöbb helyen. Tehát pontosat nem tudok mondani.
2016. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!