Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma vagyok 40. hetes 5 napos...

Ma vagyok 40. hetes 5 napos terhes és nem jön a baba. cx:1000, nagyon lent van a baba feje, de zárt vagyok. A lepény már 3-as fokba érett, meszesedik, a dokinak nem tetszik már. Miért nem jön, miért várja a baba hogy beindítsák?

Figyelt kérdés
Holnap be is kell feküdnöm.
2008. szept. 18. 15:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

teljesen zart vagy????

meg egy ujnyira se vagy nyitva???? mert mikor en bementem szulni egy ujnyira voltam nyitva, de,mikor megtagitott azt hittem elajulok ugy fajt,es kozbe repesztette meg a burkot, de en azt nem ereztem annyira fajt a tagitas, es utanna felultettek es akkor bugyant belolem ki a magzatviz, en nekem fogalmam se volt rola hogy burokrepesztes is volt, es azt hittem bepisiltem,fajdalmamba:)aztan probaltam volna visztartani, de felallitottak es akkor mondta a orvos magzatviz onnantol kezdve 4-5 perces fajasaim voltak! ez volt delutan haromnegyed 5 kor es reggel fel 6 kor lett meg a kincsem

2008. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj. Én is így jártam, ahogy Te. Elöregedett a méhlepényem, és be kellett indítani a szülést. Én sem tágultam egyáltalán, nálam is burkot repesztettek és oxitocin infúziót is kaptam. Mindezek ellenére gyönyörű, egészséges kisfiam van. Aggodalomra nincs okod.
2008. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem kellett befeküdnöm aznap megszületett a kislányom, megkímélve a beindítástól és a terhes patológiától. Csodálatos élmény volt a szülés, égész éjjel vajúdtam, másnap 10.16 ra lett meg 3440g-mal 54 cm-el. Gyönyörű szép volt a szülés!A vajúdás utolsó órájára kaptam EDA-t(csodaszer), ami alatt pihenhettem így a kitolás teljes erőbedobással volt!
2008. szept. 24. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!