Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet attól fájásom ctg\nst...

Lehet attól fájásom ctg\nst alatt hogy a gép nem mutatja?

Figyelt kérdés
Voltam ma ctg- n kétszer fájást éreztem egyszer nagyobbat de a gép nem mutatta zárt a mehszajam uh-m is jó?
2016. febr. 15. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mást érezhettél.

A gép azt ia jelzi amit az ember nem érez.

2016. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vilcsianyuja ***** válasza:

Ha fájdalmat éreztél, annak más oka is lehetett. Pl. a baba mozdult bele valamidbe. A méhösszehúzódás, keményedés, amit a ctg mér, nem is feltétlenül jár fájdalommal. Persze lehetséges, hogy rossz helyre tették a tappancsot, de azért elég nehéz nem eltalálni, hol van a méhed. Én néha bele szoktam kontárkodni, mozgatni az érzékelőket, de inkább a szívhangfigyelőt, mert az ugye el tudja veszíteni a fonalat, ha a baba kimozdul alóla.

Ha legközelebb mész és ilyet tapasztalsz, kérdezz a szülésznőtől vagy dokitól, aki ott van a közeledben, látják-e a papíron, hogy neked fájásod volt, és ha nem, akkor mi lehetett, amit éreztél.

2016. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egyáltalán nem mutatja a gép nem tudom elképzelni, az nálam is volt pl szüléskor, hogy a doki megkérdezte, hogy biztos szülni akarok-e, mert nem olyan magas értéket mutat, én meg mondtam, hogy persze én érzem, hogy nyomni kell.
2016. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!