Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van-e itt olyan édesanya, aki...

Van-e itt olyan édesanya, aki mekónium aspirációs szindróma miatt veszítette el az újszülött kisbabáját? Ha igen, hány hetes terhesség után? Volt-e túlhordás és volt-e a babának az átlagtól nagyobb súlya? És mindez hány évvel ezelőtt történt?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt szültem egy majdnem 4 és fél kilós babát,6 napos túlhordás után.Már oxigénhiányos állapotban jött a világra,a magzatvíz sűrű,zöld volt.A baba tüdeje annyira tele lett mekóniumos vízzel,hogy nem tudott levegőt venni,intubálni kellett,aztán lélegeztetőgépre került,és két nap múlva meghalt.Nagyon fáj az elvesztése.Úgy tudom,ez nagyon ritka,ami velünk történt,ezért érdekel,hogy vannak-e mások is,akik átéltek ilyet.Köszönöm,ha megírjátok.

#újszülött #oxigénhiány #lélegeztetőgép #mekónium aspirációs szindróma
2016. febr. 21. 21:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ezt az oldalt én is megtaláltam,de érdekelne a magyarországi előfordulási gyakoriság is.A gyász feldolgozása szerintem jó úton indult el,bár az biztos,hogy most még nagyon fáj.Sajnálom,hogy veled is hasonló történt.
2016. febr. 24. 22:22
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom és sok kitartást!
2016. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!