Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 nő max hány éves, koráig...

1 nő max hány éves, koráig szülhet 1 vagy többedik gyereket?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ameddig működik a petefészke.
2016. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Így van, amíg van méhe, működő petefészke, addig tud szülni (45-50 között áll le a petefészek működése általában, ritka esetekben korábban).
2016. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Amíg sikerrel jár egy beültetés. Ismerősöm 54 évesen szült. Mondjuk nem itthon ültették be neki, itthon azt mondták, hogy törődjön bele, egy ennyi idős nőnek nem lehet gyereke. Mondjuk szerintem is elég érdekes, hogy mikor 10 éves lesz a lánya, akkor 65 éves lesz, (igaz a férje 14 évvel fiatalabb, mint ő) de hát ki vagyok én, hogy elítéljem? Érdekes ötvenes férfinak nem mondják azt az orvosok, hogy törődjön bele, ennyi idősen minek neki gyerek.
2016. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Apai nagyanyám a Ratkó korszakban, 53 évesen esett teherbe. Már régóta nem menstruált. Sajnos akkor tiltott volt az abortusz, meg kellett szülnie. Down kóros lánya lett,a 8. gyerekeként.

Véletlenszerű peteérés a változó kor alatt is lehet...

2016. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Most miért kellett engem lepontozni? Mert szegény nagyanyám kénytelen volt megszülni egy nem kívánt downos gyereket? Ezek tények, nem pedig tetszés/nem tetszés kérdése.

És válasz volt a kérdésre, hiszen igenis teherbe lehet esni ötven felett is természetes úton (ritka, de lehet).

2016. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Bocs a kérdésért utolsó, de akkoriban mit kezdtek egy down-kóros gyerekkel? Úgy értem manapság fejlesztik őket, meg stb. de akkoriban is volt valami segítség a szülőknek, hogy vagy rátudták, hogy na ilyen lett, viszontlátásra?
2016. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kezdtek vele. Súlyos szellemi fogyatékosként (egy 3 éves gyerek szintjén volt kb.) tengődött a családban, nem volt fejlesztő iskola, semmi. Az állapotához képest hosszú életet élt (45 év), az utolsó tíz éve pokol volt, miután a szülei meghaltak.Magát nem tudta ellátni, mozogni alig tudott.
2016. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De durva. Angliai ismerősünknél volt ilyen több mint 40 éve, ott bentlakásos intézetet javasoltak akkoriban, ahonnan vakációzni vitték (és viszik azóta is) haza.
2016. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, ahogyan tőlünk nyugatabbra ellátják ezeket a gyerekeket. Mi azóta sem értük el ezt a szintet, és félek, nem is fogjuk soha. :-(
2016. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!