Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit és mikor lehet a...

Mennyit és mikor lehet a kismamával egy látogató szülés után?

Figyelt kérdés

Én kis naívan azt gondoltam hogy majd ott lesz velem a párom vagy anyum h segítsen nekem a kórházban mert csáazármetszésem lesz de most szólt a védőnő hogy nem jöhet be senki mert nem lehet zavarni a többi anyukát.

Akkor hogy megy a látogatás?

Budapest,de általában gondolom mindenhol ugynaz..


2010. ápr. 1. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem szinte egész nap ott volt a párom, és a szobatársamnál is ott volt felváltva anyukája, és a tesója ( a párja ritkán, mert a másik gyerkőcre vigyázott). Ha a párom nem volt bent, akkor ott ült valamelyik családtagom. Ez is Budapest:)

Szerintem ne foglalkozz semmivel, csináld úgy, ahogy neked jó. Lehet kulturáltan is látogatót fogadni, és a szobatársaddal is meg tudod majd beszélni, ne aggódj.

2010. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A délpestiben voltál?:S
2010. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, a Bajcsyban.
2010. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Melyikben szülsz? Mindenütt máshogy van...


Én a Szent Imrében szültem, mellettem császáros anyuka volt, az ő férje addig jöhetett ki-be (amikor akart), amíg fel nem tudott egyedül kelni az anyuka. Vagyis egy napig, mert a szülés másnapján talpra állítanak mindenkit... Utána én segítettem neki sokszor, mert nem volt túl mozgékony... :o(

Más látogató viszont nem jöhetett be hozzá, neki kellett kimenni, mint ahogy ott mindenkinek.

2010. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Szt.István khzban egész nap Veled lehet látogató,hozzátartozó,a számukat sem korlátozzák(azért persze a józan ész határain belül,hogy a többi kismamát ne zavarja).Én úgy tudom,hogy ebben a khzban(Szt.István)a császáros anyukák külön kórteremben vannak.És ne gondold,hogy általában ugyanaz,mivel szinte minden kzh maga szabályozza a látogatási időt.
2010. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Uzsoki utcai kórházban leszek.
2010. ápr. 1. 19:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kórháztól függ. Sz.fehérváron pl. egész nap az anyukákkal vannak a babák, nem mehet be látogató a kórterembe a pici babákhoz.
2010. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az Uzsokiban szültem szeptember végén, igaz spontán, de jelen helyzetben tök mindegy. Senki nem mehetett be a kórterembe! Csak és kizárólag a folyosón lehetett látogatót fogadni.
2010. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenhol más. Nálunk sem lehet bent a kórteremben egyáltalán senki, látogatási időben kint az aulában lehet találkozni...

Azért mások is túlélték már külön segítség nélkül a császárt és az utána lévő időt...

2010. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Persze,túl fogom élni...:-)

De ha megkönnyíthetném a felépülést akkor miért ne?!

Az sem utolsó hogy biztonságérzetet ad az embernek a szerette egy idegen,lehangoló helyen...

2010. ápr. 1. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!