Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A has leszállása után kb....

A has leszállása után kb. mikor várható a szülés? Én most 34+4 napos vagyok, és a napokban kb 5 ujjnyit ereszkedett a hasam. A doki szerint amúgy sem húzom ki a végéig. A szám, orrom is meg van dagadva.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinél más. Nekem végig lent volt. Gondolom alkati kérdés.
2010. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nálam meg le sem ereszkedett. Napokkal a szülés előtt sem lehetett látni, hogy lesz belőle valami.
2010. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem több, mint 2 hete leszállt, 1 hete elment a nyákdugóm is, és még egyben vagyunk... a jóslók vannak, de nem rendszeresen.

38hetes vagyok

2010. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem már a 32. héttől lent volt, és a kiírt napon született
2010. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem szállt le a hasam,de még akkor is a gyomorszájamnál volt a kis popsija mikor a magzatvíz elfolyt!61 cm-vel született,így utólag örülök h elfért bennem a kislányom!

Barátnőmnek lement és 6 napra rá szült!de az ökle is befért már a hasa meg a cicije közé!

2010. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!