Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Összevesztem a fogadott...

Összevesztem a fogadott orvosommal.20 hetesen még mehetek magánkorházba? Aki szült magánba, kedvesek ott? Sokat kell várakozni 1-1 vizsgálat előtt? Mekkora a végösszeg ami betakarja a magánkorházi kezeléseket?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
mehetsz igen. És persze hogy kedvesek.És mivel ott is van fogadott dokid, így ő hív vizsgálatokra, nem kell sokat várnod. Mindennel együtt kb másfél millióból kijön minden.
2016. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Szülés,saját szoba,mindsn benne van? Hétfőn felhívom őket:)

2016. márc. 12. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, ha jól emlékszem ebben benne van minden
2016. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2016. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hetfon szultem ott. Arakban kb. 1 millio a szulessel egyutt (nekem becsuszott egy ammnio is 100-ert). Varni az en dokimnal sokat kell hiaba az idopont, es a recepciosok nem nagyon kedvesek, sajnos. Dehat sehol nem azok vegulis. A szonografus nagyon hangulatember, de profi. A verveteles notol meg egyenesen rettegtem.:))) inkabb az sztkban vetettem le a verkepeket (amugy is ez tovabbi koltsegeket jelentett volna).


Megerte nekunk, mert a ferjemet emberszamba vettek es a csaladi szoba is 3 napig fantasztikus elmeny volt, osszekovacsolt minket csaladkent. Meg a csaszarom is jo emlek, pedig az egy mutet.:)

2016. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5# ezt a főnök úrnak érdemes lenne lehet a tudtára adni, mert a "végül is máshol se kedvesek" az nem épp megengedhető, ha arra arra számítanak, hogy több százezer forintot fogsz otthagyni, ha tetszik a hely.
2016. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez durva, amiket az ötös ír. Távolság miatt nekünk a magánkórház nem járható út, pedig mindig szerettem volna. De lehet, hogy jobban jártam az állami ellátásban? Kedves volt mindenki, és a fogadott orvos, szülésznő, nővérek összesen nem kaptak 100 ezer forintot.

A kérdésre is válaszolva, persze mehetsz magánkórházba, de azért most már nem érdemes várni, keress egyet minél előbb.

2016. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!