Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan érzitek, hogy mikor...

Honnan érzitek, hogy mikor van peteérésetek? Kisbabát tervezünk és kb. heti 1-2 alkalommal vagyunk együtt a párommal!

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom,hogy mikor van nagyobb esélye hogy teherbe essek!
2016. márc. 18. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovulációs teszt nagyon sokat segít :)
2016. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

ha még csak most kezditek akkor semmit ne tegyél, ne tesztezzél, ne mérj hőt és semmit, ha tudtok, legyetek együt2-3 naponta és élvezzétek ezt az időt.

ha így nem jön össze, szerintem csak akkor érdemes elkezdeni bevetni a segítségeket.

egyébként általában 2 mensi között félidőben van peteérés, onnan lehet leginkább tudni, hogy olyankor tojásfehérje szerű folyás van ;)

2016. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

heti 1-2 alkalom azért ehhez kevés, hogy pont beletrafáljatok (heti 3-4 azért jó lenne). ciklushossz mínusz 14 nap a peteérés ideje.

ha már próbálkoztok egy ideje, érdemes lehet elkezdeni hőt mérni.

2016. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még csak most kezdtük a próbálkozást!! Sajnos több alkalom nem van ,mert mind a ketten műszakban járunk :(
2016. márc. 18. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:

En konnyu helyzetben vagyok, mert eleg egyertelmu jelei vannak nalam. A folyasom mar elotte 2-3 nappal valtozik, sokkal tobb lesz es sikos, de kozvetlenul az ovulacio napjan faj a petefeszkem is. Nem egesz nap, csak 5-10 percen at. Nem tudom nem eszrevenni.

Ettol fuggetlenul harombol ketszer ugy estem hamar teherbe, hogy ezektol fuggetlenul egyutt voltunk rendszeresen, mint egyebkent is.

Szoval legyetek egyutt, amennyit jol esik, ne vedekezzetek es elobb-utobb ugyis lesz olyan, hogy epp ovu elott lesz alkalom.

De nyilvan ha turelmetlenebb vagy (ez is ertheto), akkor homerozhetsz, vagy ha ez nem megy a valtott muszak miatt, akkor hasznalj ovulacios tesztet.

2016. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!