Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Várjuk együtt a szülés megindu...

Várjuk együtt a szülés megindulását? 38+5 hkm

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék kismamákkal,tünetekről stb.

Nekem 3. babám,első kettő kisfiú,most kislány érkezik,már nagyon várjuk.

Liza vagyok


2015. febr. 9. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim válasza:

Szia! Bár még csak ma vagyok 37+2,de csatlakoznék, mert azt mondta a dokim, hogy hamarabb érkezik a kisasszony akit már nagyon vár a három éves Nővére is. Mai napig minden rendben volt, csináltam a dolgomat, ma érzem úgy, hogy sétálni is kellemetlen és két -három napja sírós is lettem.

Heni voltam :)

2015. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
:)
2015. febr. 9. 13:56
 3/75 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozom én is! :) 38+1 hétnél tartok.

Nekem tegnap éjszaka iszonyú keményedéseim, és görcseim voltak.

Az én orvosom éppen a 38. hét környékére "jósolta" a babát....hát meglátjuk. :) Bár elég jól érzem magam még mindig.

Első baba, és kislányt várunk.

Zsófi voltam :)

2015. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:

Naa,kislányos a csapat eddig!:)

Keményedéseim nekem is eléggé sűrűsödtek az utóbbi másfél hétben,de még egyéb jelet nem érzek.

2015. febr. 9. 14:11
 5/75 anonim ***** válasza:

Én már nyugodtabb lennék, ha megszületne, mert gondom van a vérnyomásommal. Így folyton azon idegeskedek, hogy minden rendben van-e.

Viszont csalódott is vagyok, mivel a látogatási tilalom miatt nem lehet apás szülés. :(

Egyéb tünetem nekem sincs egyébként.

Talán az, hogy bár a 17. héttől van előtejem, az elmúlt napokban szinte ömlik.

Igen, tényleg kislányos eddig. :)

Zsófi

2015. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
Nálunk is pont a héten vezették be a tilalmat(Kecskemét),te merre laksz?Apa gyorsan beoltatta magát influenza ellen,így talán bejöhet.
2015. febr. 9. 15:41
 7/75 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Jelen vagyok, kisfiu :-) 38+2vagyok ma. Mar nem birok varni!!!:-) allandoan mondogatom neki h ideje kijonni :-)

Rengeteg joslom van, hetek ota erzem oket de mostmar sokkal erosebbek es gyakrabbak. Ma voltam vedononel, azt mondta mar elkezdett beilleszkedni a babam. Minden este rosszul alszom, de tegnap este 11-tol hajnal 4 - ig semmit nem aludtam, majd egy orat sikerult, de5-kor felebredtem megint. Egesz reggel rosszulleteim vannak ami azert furcsa mert egyszer sem voltam rosszul meg az elejen sem a terhessegnek. Az arcom meg tegnap ota ugy el van torzulva hogy magamra sem ismerek.

Kerlek mondjatok hogy ez mar annak a jele h jon itt az ido! !:-) Hajni

2015. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok!

Győrben lakom. :)

Hajni! Szerintem lehet, hogy ez már a szülés közeledtét jelzi. Legalábbis ezeket írják tünetnek. :)

Hát igen, ilyenkor már nagyon türelmetlen az ember.

2015. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:

Koszi Zsofi :-) Jajj mar olyan izgatott vagyok, jo lenne ha ez mar tenyleg olyan jel lenne :-)

Amugy en Angliaban elek es elso babank.

Szoritok hogy mindenkinek hamar kibujjon a kicsi :-)

2015. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
Hajni voltam
2015. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!