Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes még hasleszorítót...

Érdemes még hasleszorítót venni szülés után egy hónappal?

Figyelt kérdés
Abban bíztam hogy szépen vissza fog húzódni a hasam, de igy egy hónap után úgy látom hogy nem igazán megy természetesen. Megérné most elkezdeni viselni?
2016. márc. 21. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a haskötőre gondolsz, akkor nem. Nekem a kórházi gyógytornász azt mondta, hogy a szülés után 2 héttel le kell tenni, hogy a hasizom alátámasztás nélkül is tudjon működni. Azt mondta, ez nem igazán arra van, hogy visszahúzódjon tőle a pocak, hanem hogy alátámassza az izmot és segítse regenerálódni.


Én pont ma két hete szültem, mától csak a sima hastartót hordom (mert a sebemet irritálják még a nacijaim meg szégyellem a hasamat, így lelkileg jót tesz). Ilyet: [link]


Nekem most olyan 16 hetesnek megfelelő pocim maradt, ez már csak sporttal fog lemenni, de azt majd később. Ez már színtiszta háj. Belőled is már kiment valószínűleg a víz és a puffadás.

2016. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. három hónappal a szülés után állt vissza a hasam, a maradék meg sajnos háj, amit még le kell dolgoznom. :/ A szoptatás mellett folyamatosan fogyok még, ha nem is gyorsan, de még mindig tart, így csak a szoptatás után kezdek diétázni, hogy lemenjen a fölösleg. Szerintem a hasleszorítók az eredmény szempontjából hatástalanok, legfeljebb annyi az előnyük, hogy az utcán csinosabbnak érzed magad tőle. :)
2016. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes már.
2016. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem :/ Azért köszönöm. Igy marad a torna a késöbbiekben. Gondolom az is csak fokozatosan föleg hasizmon
2016. márc. 21. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!