Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hirtelen jon a szulesi fajdalo...

Hirtelen jon a szulesi fajdalom? Vagy talan epp mikor nem gondolunk ra?

Figyelt kérdés

39+4 hetes vagyok es mondhatom hogy folyton arra gondolok, hogy mikor jon mar? Az orvosom szerint hamarabb erkezik...

Ket hete 2x nagy adag atlatszo 'valadek'tavozott, a heten pedig ketszer suru sargas allagu. A nyakdugo volt ?

Minden nap faj a medence csontom es a szemerem csontom, de azt viszont em tudom hova tenni, hogy olyan mindjart megjon erzesem van mar 3 napja kisebb megszakitasokkal, de a hasam ne faj, csak ott lenn furcsa erzes...Ez a vajudas kezdete?


2016. márc. 25. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel még túl is hordhatod.

Most màr nem tud sokkal előbb jönni,hiszen mindjàrt 40hetes leszel.

Talàn beindul,talàn nem. Ez kiszàmìthatatlan.

2016. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez meg nem a vajudas, majd ha rendszeres fajasok jonnek, es sem pihenes, sem egy meleg zuhany sem mulasztja el.

Egyebkent nekem nem is mensis gorcsokkel jott, hanem a derekam fajt egyre jobban.

2016. márc. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen kiszámíthatatlan. Jöhet hirtelen is, például ha valakinek elfolyik a magzatvize és rögtön rendezett fájásokkal kezd. Három szülésem három különböző módon indult, és egyiknél sem éreztem azt, hogy "na, eddig jósló volt de ez már tutira az". A másodiknál volt, hogy napokig menziszerű görcseim voltak (úgy éreztem magam, mint mikor menstruálok), és egyszer csak azt vettem észre, hogy már egyre erősebbek a görcsök (rögtön 2-3 percesek). A beindult szülésre jellemző, hogy a fájások egyre gyakrabban jönnek, egyre erősebbek, és egyre hosszabbak - de legalább a háromból kettő érvényesül.
2016. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!