Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vajúdás olyan érzés, mint a...

A vajúdás olyan érzés, mint a legfájdalmasabb menstruációs görcs?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 06:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
35%

Hát... nekem nem volt még menstruációs görcsöm,de gondolom ugyanolyan mint a hasmenés görcs. Szóval ha ahhoz kell hasonlítani,akkor annál 1000x rosszabb.


Eddig a legnagyobb fájdalmam szülés előtt egy iszonyatosan dúrva fogfájás volt. Na,annál van rosszabb :D a szülés.

Egyébként nekem a kitolási szakasz fájt a legjobban.

2016. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
31%
😂😂😂 persze az egész szülés olyan mintha pehelypárnákon lépdelnél és hupp kicsusszan a baba. 😂😂 amúgy kb a 10 perces fájasok voltak olyanok! Sokkal sokkal erősebb!
2016. márc. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
32%

Hát.... A kb 12-10 percesek esetleg hasonlítanak. :) na de az 5 és 2 percesek..... Huhhh.. Olyan volt mintha valaki puszta kézzel próbálná kitépni a méhem és annak összes tartozékát, de elötte még jól meg is csavarná az egészet. Ja és ezt 5majd 2 percenként úgy 1 peren át folyamatosan. S mire kifujnád az első gyötrelmes fájdalmat hopp.. Már jön is a következő . ;)

A tolófájás is.. Kegyetlen de nem annyira durva mint msga a vajúdás.. Nekem ennél kegyetlenebb már csak a gátvarrás volt. Na ott...kicsuszott ez meg az a számon :D

De....

Itt vagyok, élek. És szülés utan a 4.naoon mikor is jöhettünk haza, mondtam, hogy jöhet a következő bébi.. Hát ilyenek vagyunk mi nők :D

2016. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
30%

Amikor a méhszáj tágul, egészen más érzés, minta mensis görcs. Most nem az erősségre gondolok, hanem a jellegére. Szóval a szülési fájdalom más típusú fájdalom, minta méhgörcs. Mivel a szülés nem méhgörcs, hanem tágulás. Olyan, mintha a fülfájást és a fogfájást próbálnád összehasonlítani :)

A rákszűrésnél a mintavételkor szoktam érezni (gondolom, ás is) egy picike, jellegzetes fájdalmat a méhszájon, na ez az ,e mi nekem jellegében (nem rősségében persze) leginkább hasonlít a szülési fájdalomhoz. Az erősségéhez meg semmi. Egyszer volt epegörcsöm, na az megközelítette. még állni sem tudtam.

2016. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó! Méhösszehúzódások miatt van szüléskor es mensikor is fájdalom, illetve ettől nyilik a méhszáj is!
2016. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Az első szülésnél sokkal rosszabb volt mint egy menstruációs görcs. Olyan jellegű csak sokkal de sokkal erősebb. Masodik szülésnél viszont olyan volt pontosan. Csak az utolsó 4-5 osszehuzodas volt erősebb, utána jött is a kitolas. Szóval ezt nem lehet megmondani Neked milyen lesz majd, mennyire erős. De nagyon szurkolok h meguszd annyival mint én másodjára.
2016. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit akartam írni, h másodjára az elején a szülésznő mondott egy tanácsot amit megfogadtam és lehet ez is segített a könnyű szülésnél. Ha jön a farkas nem szabad feszíteni, ellenállni. Minél lazábban kell tartani olyankor az izmokat és így gyorsabban tagulsz, hasznosabbak így a farkasok.
2016. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
58%
Én egyetlen egy farkassal sem találkoztam szülés közben :D.
2016. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
En sajnos meg nem szultem, de 12 hetesen volt egy vetelesem, es teljesen ugyanaz volt a fajasok sorrendje stb, mint szuleskor (12. heten tortent). Nekem a kezdeti estetol masnap reggel 10-ig kb olyan volt, mint a mensis gorcsok csak egyre erosebbek es gyakrabbak, utana az utolso negy ora volt olyan, hogy amikor elindult egy fajas, mintha egy nagy, vastag, eles kest szurtak volna a hasamba, es megforgattak volna... ezek is egyre gyakoribbak es erosebbek lettek, a vegen nehezen tudtam megszolalni es muszaj volt orditani a fajdalomtol... az osszes fajdalom, amit eletemben eddig tapasztaltam, egy 100-as skalan mondjuk max 20, ha ez 100. Hozzateszem, h nekem hosszu es fajdalmas menstruacioim szoktak lenni eros gorcsokkel.
2016. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
54%
17-es vagyok. Értelemszerűen nem farkas hanem fájás... Csak a tabletem "kijavítja" ilyen ügyesen a szavakat. Gondolom erre a többiek rájöttek azért...
2016. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!