Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt mar valaki ugy hogy...

Volt mar valaki ugy hogy nagyon felt a szulestol mert nagyon alacsony a fajdalom kuszobe de meg is jol alakultak a dolgok a szulesnel?

Figyelt kérdés
Nekem annyira alacsony a fajdalom kuszobom hogy azt ki mondani nem lehet mi lesz velem a szulesnel hogy tudnek felkeszulni akkora fajdalomra? Ha volt igy mar valaki megkerem irjon! 12hkm
2016. márc. 26. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is alacsony. Szülésnél nem féltem nem tudtam mi vár rám. Végül 16 óra volt burokrepesztéstől a szülésig 5 perces fájásokkal. A vajúdás pokoli volt a kitolás nagyon jó. Mi nők jól vagyunk összerakva. Menni fog. Boldog babavárást. Hidd el mindent megérnek.
2016. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom a fájdalmat. Nem készültem rá sehogy, hacsak az nem volt az, hogy nem mertem rá gondolni. Mert elméletem szerint minél többet vár az ember vizsga előtt vagy a fogorvosnál, annál jobban beparázik... (Illetve tán elolvastam pár oldalt, hogy lehet hipnózisban is szülni meg homeopátiával és illóolajokkal meg hasonlók, de aztán rájöttem, hogy én már úgyis a portástól fogom követelni az epidurált, úgyhogy majd lesz, ahogy lesz :) És lett is - persze teljesen másképp, mint ahogy számítottam rá, de minden jó, ha vége jó.)
2016. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Betu ***** válasza:
Hú, én is nagyon féltem, màr a vérvételtől is, nemhogy a szüléstől. Na és mit ad isten, GDM- es lettem. Rengetegszer vérvétel, azt meg is szoktam, de akkor még a szülés sehol sem volt. Nem gondoltam rà, majd lesz ahogy lesz. Dolgoztam szinte végig a GDM- t leszàmítva csodàlatos terhességem volt. Majd eljött a nagy nap. Voltak fàjdalmaim, de igazàból rosszabbra szàmítottam. Kaptam EDAt, így nagyon jó volt az egész, bàr közbe jött egy -két dolog, de azokat leszàmítva, csodâlatos èlmény volt. Imàdtam az egèszet!!!
2016. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is nagyon feltem a masodiktol.Foleg azert mert az elsonel epidurallal szultem, ami tok jo volt, de epidural utan post epiduralis fejfajasom lett...Szoval a masodiknal semmikeppen nem akartam az EdA-t.Aztan vegul 12 ora vajudas utan megszuletett a lanyom, es csak az utolso 3 ora volt durva.De amugy siman ki lehet birni, es utana rogton jol voltam.Szuper elmeny volt!!
2016. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az ellenkező eset vagyok, bírom a fájdalmat és a szüléstől se féltem. Vidáman indultunk a kórházba, de a töménytelen oxitocin és calcimusk a méhszájvizsgálatok fájás közben, kikészítettek a 12 óra alatt. Akkor úgy éreztem soha többé nem akarok szülni. Császár lett a vége. Az utána volt rossz. Nem tudsz rá felkészülni, de csodálatos érzés először megpillantani a síró babád. 2 év múlva szeretnénk még egyet. :)
2016. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!