Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsoki kórházban a csecsemő...

Uzsoki kórházban a csecsemő osztályon végig veled lehet a baba. Vagy első éjszakára elviszik?

Figyelt kérdés
Milyenek a csecsemős nővérek? Mennyire nézik azt hogy mi jó a babának és a mamának? Mennyire baba mama barát kórház?
2016. márc. 26. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Decemberben szültem az Uzsokiban. Császármetszéssel (nem annak indult), így mivel este szültem , csak reggel hozták be hozzám a babát. Úgy tudom,hogy természetes szülésnél azonnal ott lehet veled a baba, de ugye császár után nem szabad felkelni 6 órán keresztül.A csecsemősök nem annyira kedvesek, de az is igaz,hogy ilyenkor a szülő nők is nagyon érzékenyek és mindent magukra vesznek. Úgy mondanám inkább, hogy nyersek. Aki irtózatosan bunkó volt velem, az a gyerek főorvos...de van másik gyerekorvos is, ő pl.nagyon kedves volt, csak egyik nap kikaptam azt a bunkót. Ha valami oknál fogva nem tudsz szoptatni, akkor adnak pótlást, de azt kérned kell, illetve ha nagy a súlyvesztése a babának, akkor már eleve ajánlják. Ha kérdezel, válaszolnak, de maguktól nem annyira készségesek. De mindent egybevéve nagyon jó volt az Uzsokiban szülni.
2016. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!