Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor történt veletek...

Szüléskor történt veletek valami kínos dolog vagy ami miatt szégyelltétek magatokat? Pl. Puki, kaki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy akkor ott nem arra gondol az ember. Én egy éve szültem, ha visszagondolok utólag ciki a dolog. Én nem kaptam beöntést és akkor már 2 napja nem voltam nagy wc-n.. Szüléskor kétségbeesetten mondtam a szülésznőnek hogy mi lesz ha bepisilek meg bekakilok? Ó, nem nézzük mi azt, mondta.. aztán pár perccel a fiam kibújása előtt is úgy éreztem hogy mindjárt odacsinálok az ágyra, akartam szólni de csak annyi jött ki a számon, hogy KAKIIII - mindezt ordítva. :D Nem tudom egytől tízes skálán mennyire ciki ez,visszagondolva eléggé.

Nektek volt hasonló kínos szitutok?

A másik hogy amikor nagyon szenvedtem már, meg akartam ütni a mellettem lévő szülésznőt.. nem vagyok egy agresszív típus, csak akkor ott önmagamon kívül voltam, még jó hogy azt hitte hogy csak a kezét akarom megfogni :D


2016. márc. 28. 15:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Megnyugtat hogy a kakilás normális közben.. de sztem ott akkor elsüllyednék szégyenemben - ha lenne hozzá eröm :)
2016. márc. 29. 12:58
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Dokim elővigyázatosan felvett egy védőszemcsit meg védőrucit ilyen nylonos vmit, még jo h ilyen rutinos volt. Egyrészt odacsináltam, másrészt nyomás közben kb 2 méter magasra pisiltem! Nagyon gáz volt, bár nyilván jobb h nem a ruhájára talált hanem a vedőrucira! Nagyon rutinos volt 😁
2016. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!