Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után meddig...

Császármetszés után meddig szedtél fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés
Milyen fajtát?
2016. ápr. 4. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kora este császároztak, így éjjel kaptam fájdalomcsillapítót, illetve még 2 nap a kórházban, utána semmit. Már nem emlékszem, hogy mit adtak.
2016. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig.
2016. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
talán 3-4 napig. az első cca 20 órában az infúzióval együtt folyt, utána napokban pedig kértem, kaptam a nővérektől. Nem is tudom, hogy mit, nem voltam rá kíváncsi.
2016. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amennyit infúzióban adtak közvetlen a műtét után. Utána hoztak a nővérek mindenkinek Mexalent, de én szétosztogattam, mert nem volt rá szükség.
2016. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Semeddig.

Két császárom volt, mindkettő után 4 óráig kaptam infúziót (méhösszehúzó meg fájdalomcsillapító volt benne).

A kórházi 3 nap alatt adtak oxi+Algopyrin injekciót minden este.

Itthon egyetlen egyszer kellett bevennem gyógyszert, amikor a kisfiam olyan mohón szívta a cicit, hogy nagyon beindultak a méh-összehúzódások.

2016. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Infúzióban kaptam a műtét után 6 órán át, aztán sajnos kivették.:/ Aznap és másnap 3 óránként egy-egy tabit hoztak a nővérek (sajnos csak színre tudom, fehér, kék és piros volt, váltogatva).


A 3. napon reggel hazajöhettünk, akkor Algopyrint kaptam itthonra, szintén 3, majd 5 óránként szedtem be. A császár után egy héttel hagytam abba a szedését. Hiba volt, mert fájt még nagyon a seb, de nem akartam ezeken élni.


A sors iróniája, hogy 2 héttel később megműtötték az aranyerem, és egy újabb hétig szedtem fájdalomcsillapítót. De legalább jó itthon a hangulat.:))

2016. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia


Nem tudom ott mit adtak.

Sok vért vesztettem transzfúziót kaptam.

Biztos adtak valamit.

Magamtól semmit nem szedtem.

Itthon sem.

2016. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Műtét utáni pár órában infúzióban kaptam Algopyrint, utána semmit.
2016. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak amit a kórházban adtak. Azóta semmit. 4 hete műtöttek.
2016. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindháromszor csak az infúzióban kaptam, utána már nem vettem be amit hoztak a nővérek. Algopyrin volt az infúzióban, és azt hoztak tablettában+egy erősebbet de annak nem emlékszem a nevére.
2016. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!