Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után meddig...

Császármetszés után meddig szedtél fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés
Milyen fajtát?
2016. ápr. 4. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is csak a kórházi Algopyrint, tőlünk kérdezték pedig, hogy kinek kell fájdalomcsillapító, de sosem kértem. Nem hősködésből, tényleg nem fájt. De azt olvastam, hogy akinek nem első babája, annak fájdalmasabb utána.
2016. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az "elkerülhetetlen" infúzión kívül semmi fájdalomcsillapítót nem vettem be. 3.nap otthon porszívóztam :P, nem vagyok mazochista, jólesett a mozgás...
2016. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Csak amit aznap adtak infúzióban. Utána nem is akartam volna semmit szedni, mert szoptattam.

Ha neked még napokkal utána is olyan fájdalmaid vannak, amihez fájdalomcsillapító kell, akkor fordulj orvoshoz!

2016. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Infúzióban kaptam én is Voltarent. Illetve másnap amíg bent volt a cső a sebben kértem egy fél paracetamol tartalmút és ennyi. utána már nem fájt.
2016. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak a korhazban kaptam, eloszor infuzioban Algopyrint, majd kb. meg 2 napig injekcioban hoztak, kulon nem kertem ezen kívül.

Az elso 24 óra volt rosszabb, de nem voltak nagy fájdalmaim.

2016. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!