Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Irnatok szülési történeteket?

Irnatok szülési történeteket?

Figyelt kérdés
Kinek hogyan kezdődött? Mit érzett? Hányadik heten szült? Stb...stb?
2016. ápr. 8. 14:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

39+6

Apuka előző héten szabin volt egy téves riasztás miatt.Vasárnap ment vissza,hétfő este kezdődött a cirkusz.Gyenge 5-10 perces fájások.23-kor hivtam a szülésznőmet-pont éjjeles volt-azt mondta nyomás be hozzá.Nyomultam😃

Éjjel 1-re megvolt a borotválás beöntés zuhany.Elmúlt minden.Ügyeletes doki bekukkantott a lábam közé,hümmentett majd burkot repesztett.Egész addig vihorásztunk a szülésznőmmel.Attól a perctől(oxy a karomba csepegett) azt hittem a gyerek machetével igyekszik kifelé a hasamon.Néztem az NST-t,30 másodpercenként felment 100ra a fájdalom!Nem tagadom az egyiknél picit pisiltem is.Álltam végig az ágy mellett.Aznap éjjel csak én szültem igy a fogadott szülésznőm csak velem foglalkozott.Százszor elmondtam: Belehalok vegyétek ki!

Ő meg szoritotta a kezem és mindig csak annyit mondott halkan:

Ügyes vagy kibirod és büszke vagyok rád!😊

Hajnali 3-tól 4:30-ig tartott akkor éreztem hogy nyomnom kell.Felparancsolt az ágyra,hopp szülünk!Igenám de akkor nekem jött egy brutál tolófájás és én nyomtam egyrt.A fejemnél a csecsemős állt és könyörgött hogy ne nyomjak a lábamnál a szülésznő aki a baba koponyáját tartotta a gátvédelem miatt és mondogatta: nem nyomsz nem nyomsz...!Közben a feje és a válla között a belső telefon hivta a dokit.Arra sem volt ideje hogy fel vegyen kesztyűt a csecsemős adta a kezére mig próbálta tartani a picim fejét.Sőt arra sem maradt idő hogy szétkapják alattam az ágyat szülőággyá.Steril cucc alm újabb nyomás és 4:42-re megvolt a fiam.A doki nem ért oda.Varrni nem kellett és azt mondták első babához képest gyorsan jött.Lényegében 1 óra30 percet vajúdtam.Apuka aznap délelőtt tizre ért oda külföldről.

2016. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!