Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ebből császár...

Szerintetek ebből császár szülés lesz?

Figyelt kérdés
18-22-32hetes ultrahangokon mindig farral volt a babám..ezért is csak 80-85%ra mondanak csak kislány.. És meg mindig érzem hogy úgy van és nagyon felek hogy nem fog megfordulni.. Természetes úton szeretnem szülni.. En is far fekvéssel születtem de anyukámat nem császároztak mert en mar az ötödik gyereke vagyok de nekem ő lesz az első és nagyon felek ettől!! Másnál is volt ehhez hasonló ??
2016. ápr. 12. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van olyan hely az országban, pl. Debrecenben, ahol meg lehet próbálni az első gyereket is farosan szlni, ha 3500 grammnál nem becsüli nagyobbnak az uh, illetve van lehetőség külső megfordításra is, pl István kórházban a 37. héten. A legtöbb helyen azonban valóban progeamcsászár sajnos.
2016. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En Nyíregyházán fogok szülni ..35hetes vagyok de reménykedem azért benne(nem sok reménnyel) hogy meg az utolsó percen is megfordulhat
2016. ápr. 12. 11:08
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Amikor beindul a vajúdás, akkor is még megfordulhat, mert az erős méhösszehúzódások segítik ebben.


Nekem a harmadik gyerekem a 39. héten fordult meg, három napjába telt, és jó sok jósló fájásba.

2016. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nyíregyházi vagyok, itt első babánál császár ha faros. Ha van fogadott orvosod akkor talán vele tudsz egyezkedni.

31 hetesen harántfekvésben volt a babám, 35 hetesen fejvégű volt és fogalmam sincs mikor fordult át. Szóval nem feltétlen érzi mindenki.

2016. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valaszthatsz hogy csaszarral vagy farfekvessel szulessen meg. Placenta hol van? Elso baba? Ha igen, be tudjak forditani a 36. het korul, hogy a feje legyen lennt, es ha nincs sok magzaviz, nem fordul vissza, vagy kesobb a 37. het utan forgatas utan be is tudjak inditani a szulest. Sok cseresznyet! Az orvosod mit mond???
2016. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A melsofalon van ..és első baba.. Magzatviz normális mennyiségű.. Az orvos meg nem mondott semmit.. 1het múlva kell mennem hozza!!
2016. ápr. 12. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Az elozo valaszom arra irtam, ha a baba marad a farfekveses pozicioban, DE van meg ido a befordulashoz. Ha a 36. hetben is farfekveses lesz kezdj el csak ezen morfondirozni. Illetve az orvos is talan csak akkor mond valamit, ha eljon az ideje, ha rakerdezel, lehet elmondja elobb is.
2016. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak mar a jövő heten a 36.heten leszek
2016. ápr. 12. 14:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Nyiregyen pcs 38-39 héten ha faros :(

Beszéld rá az orvosodat h ne pcs legyen hanem várjátok meg mig megindul.

2016. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor jovo heten amikor a 36. hetben vagy es mesz hozza, kerdezz ra mindenkeppen, es ird le ide is, mert erdekel mit mondott. Farfekveses babat nem egy leanyalom megszulni, illetve lennt vannak a labai, vagy fennt, az sem mindegy. Itt Hollandiaban beforgatnak neked (termeszetesen a beleegyezeseddel) a jo iranyba. De csak a 36. heten, es nem elobb.
2016. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!