Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Oxitocinnal fájdalmasabb a...

Oxitocinnal fájdalmasabb a szülés?

Figyelt kérdés
Azt hittem magas a fájdalomküszöböm. Párom is bíztatott szülés előtt, hogy erős nőnek ismer nekem semmi lesz a szülés. Nem így lett azt kívántam magamban valaki lőjjön le. Oxitocint kaptam, 1 perces fájásaim voltak órákon keresztül. Szörnyű volt, csak aludni akartam. A kérdésem oxitocinnal fájdalmasabb lehet a szülés, vagy csak én vagyok gyenge? Tapasztalatok?
2016. ápr. 12. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Múlt héten hétfőn szültem, oxitocint kaptam, mivel 12 óra vajúdás után sem tágultam 2 ujjnyinál tovább. Az infúzió után kezdtek elmúlni és rövidülni a fájásaim, de annyira, hogy simán el tudtam volna aludni, így fájásgyengeség miatt császár lett belőle. Senkinél sem hat egyformán.
2016. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálam így volt: Órákig csak kis derékfájást éreztem, miközben az egekbe mért a gép. Amikor már tényleges, rendszeres fájást éreztem, az sem volt olyan durva (nem mondom, hogy kellemes volt, de sokkal rosszabbra számítottam). Az oxiról még azt is mondják, hogy erős hányingert, gyakran hányást vált ki, nekem minimális hányingerem se volt. Biztos nem voltál gyenge, én is úgy tudom, hogy oxival általában fájdalmasabb a szülés, nálam viszont nem a "papírforma" jött be.
2016. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nem kaptam a másodiknál Igen. A második nagyon de iszonyúan fájt. ..azt se tudom minek adták mikor minden tok jól ment amúgy is...
2016. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!