Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fajdalmasabb a szules ugyelete...

Fajdalmasabb a szules ugyeletes orvosnal, mint fogadottnal?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Te fájsz, nem az orvos...
2014. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Jégtánc ***** válasza:
82%
Miért lenne különbség? A fájdalmat egyik sem tudja átvállalni magára.Ha fájdalomcsillapítást szeretnél,azt az ügyeletes orvossal is megbeszélheted.
2014. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem, ha fáj a fejed kedden is ugyan úgy fáj mint szerdán.
2014. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Ellenkezőleg, kevésbé fáj, mert kevesebbet fogsz neki adni utána.
2014. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :)

En mar 2x szultem, mindket alkalommal ugyeletes orvosnal. Elsonel kertem es kaptam gazt is meg epiduralist is, masodiknal semmit nem kertem, igy is tuleltem. :)

Ismerosom fogadott dokinal szul majd jovo honapban es azt kerte a dokijatol, hogy majd ne szenvedtesse sokaig....

Ezert irtam ki a kerdest. Mivel tud tobbet tenni egy fogadott doki szulesnel a fajdalom enyhitese celjabol, mint egy ugyeletes.

2014. jan. 31. 13:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
En fogadott orvosnal szultem es hiaba kertem, nem adott semmit. Ugyhogy tok mindegy fogadott doki-e.
2014. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ez a ne szenvedtesse sokáig,szerintem a császárra vonatkozott...fogadott doki szerintem hamarabb megcsinálja,mint az ügyeletes..
2014. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Sztem nincs jelentősége ebből a szempontból. Fogadott orvosban is lehet csalódni...(attól függetlenül nekem van, mert problémás vagyok nagyon, ha nem így lenne, nem biztos h kiadnám rá ezt a pénzt)
2014. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szülésznő többet tud tenni érted fájdalomcsillapítás terén, mint egy orvos, mert ő lesz ott veled végig. Szülésznőt nem lehet nálatok fogadni?

Én most vagyok 39+3, szerdán volt egy "téves riasztásunk", a szülésznőnk éppen bent volt, 3 pillanat alatt intézett mindent. A saját orvosom ezerszer finomabban vizsgált meg, mint az ügyeletes, ezt biztosan éreztem - én ezért kerestem orvost is!

2014. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én még csak ügyeletesnél szültem, így összehasonlítási alapom nincs. Nekem alapból nem fájt nagyon a szülés, ami fájásom volt, az is egy órát tartott, így nem kértem fájdalomcsillapítót. De az elején mondták, hogy lehet majd kérni.

Akinek volt orvosa, annak is fájt. Ezzel nem lehet mit tenni. Sajnos a fájdalmat nem tudja átvállalni.

2014. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!