Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 4 héttel...

Császármetszés után 4 héttel el lehet kezdeni hullahopp karikázni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmilyen "ütődős" mozgás nem ajánlott, mondjuk ugye a 6 hetes kontroll előtt meg semmilyen (kivéve persze a séta). Nekem azt mondta a gyógytornász, hogy 3 hónapig ne fussak, ne aerobikozzak, stb, hanem sétáljak a gyerekkel nagyon sokat egy nap és ússzak. 5 hete szültem, nemsokára már elkezdhetem ezeket.:)
2016. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a hat hetes kontrollig SEMMIT nem szabad, utána pedig azt, amit az orvos a kontrollvizsgálat alapján engedélyez.
2016. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Hogy egy hasi nagyműtét után 4 héttel hullahopp karikázni akar valaki?? :D Oszt mégis mé'? Sürgős?:D Hát kész vagyok.
2016. ápr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg miért akarsz hulahopp karikázni?? :D Könyörgöm egy viszonylag friss műtéti heg van a hasadon félig gyógyulóban, van egy 4 hetes kisbabád akivel még bőven benne vagytok a gyerekágyas szakaszban.. nem is tudom elképzelni a szitut, hogy miért jött rád pont most az ellenállhatatlan vágy a hulahoppkarikázás iránt??
2016. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miert ne lehetne, nyakon, kezen, labon, hason azert meg ne probald meg. Ki tudja, lehet kerdezo cirkuszban dolgozik s gyakorolnia kell.
2016. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Segít formálni a derekat
2016. ápr. 18. 06:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaja ez igaz, mindenképp említsd meg a kórházban amikor a szétnyílt sebedet látják el!
2016. ápr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De könyörgöm 4 héttel szülés után még ne akarj derekat formálni, először várd meg hogy begyógyuljon a seb!
2016. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!