Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy szülés után 2...

Normális, hogy szülés után 2 nappal néha mintha befeszülne, kemény a méhem?

Figyelt kérdés

Azt mondjàk azért, mert húzódik vissza...

Csak alul kemény 1-1 pontban.


2016. ápr. 20. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális.
2016. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen, ezt utófájásnak hívják. Első gyerek után még nem fáj, csak keményedik; de többedik gyereknél a vajúdáshoz hasonlóan fájdalmas lehet.
2016. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem az első gyerek után fájt, gyakorlatilag hatalmas görcseim voltak. Szóval alkati kérdés ez is, olyant nem lehet kijelenteni, hogy az elsőnél nem fog fájni!
2016. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor még kórházban vagy, nem? Kérdezd meg az orvost.
2016. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem is fájt. Ha szopott a baba akkor közben meg utána még jobban fájt mert az is segíti összehúzni.
2016. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szülésznőt kérdezte, mondta, hogy ez a méhem, ami keményedik, húzódik össze, és első szülésem, de nekem is görcsöl... Derekam is fáj, mont mikor menstruálok...
2016. ápr. 20. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis. Nekem egy hetig min. meg utofajasaim voltak, volt mikor huzamosabb ideig 5 percenkent a 2. gyerek utan :(

Az elsonel 24 oraig vajudtam, utana mar nem kellett szenvednem utofajasokkal.

2016. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nekem is így volt, főleg szoptatáskor nagyon fájt már az első szülésnél is. Ne aggódj, napról napra jobb lesz.
2016. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi, már sokkal jobb! :)

Most már a melleim kidurranásával szenvedek :)

2016. ápr. 24. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!