Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán szült valaki...

Nyíregyházán szült valaki fogadott orvos nélkül?

Figyelt kérdés
Az első gyermekenél 30hetesen költöztem egy magándoki sem vállalt.Igy ügyeletesnél szültem.Nagyon megvoltam vele elégedve.Most itt Nyiregyen sem szeretnék fogadni de nemtudom itt mi a menete a terhesgondozásnak hova kell járni stb
2016. ápr. 21. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
megkerdezhetem hogy hova valo vagy? mert en is Nyiregyen fogok szulni. de en 40km-re lakok Nyiregytol. es mikorra vagy kiirva? en majus kozepere
2016. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyiregyi vagyok.Még csak most teszteltem pozit.
2016. ápr. 21. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt fogadott orvosom de nem jött be amikor beindult a szülésem. Szülésznőt nem fogadtam. Éjjel mentem kórházba, reggelig alig néztek rám, vagy 2x mérték a vérnyomásom és párszor ránéztek a baba szívhangjára. Reggel megvizsgált az ügyeletes orvos és erre rá kb fél órával már kitolás volt, a szülésznő nagyon rendes volt, az orvost láttam vagy 3x kb.. (egyszer vizsgált, majd vágott és utána összevarrt)

Nem volt sok dolog amúgy amihez orvos kellett volna.. kár volt azért fogadni, hogy aztán úgyse jöjjön be.


Ismerősöm viszont nem fogadott orvost, neki komplikált szülése volt és meg volt elégedve az ügyeletes orvossal.

2016. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!!És a korházba járt vizsgálatokra az ismerősöd?Van nyiregyen is körzeti nögyógyász?
2016. ápr. 21. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ő a kórházba járt. Én is még oda mentem a terhesség megállapítására, utána kerestem fogadott orvost (de minek..)
2016. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!