Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csecsemős nővérkét szokás...

Csecsemős nővérkét szokás fogadni a szülés utánra?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kismamák!

olvastuk ezeket a szörnyű véleményeket, sajnos nem értünk ezel egyet, ezért szeretnénk ha névlegesítenék ezeket a kórházakat. Mert igy sajnos általánosítanak a kismamák. Kikérjük magunknak.

2008. szept. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem!

Tapasztalatokkal kapcsolatban:

Én konkrétan a csecsemős nővérek miatt mentem félve szülni(nem viccelek :( ) a SOTE I-re mert annyi rossz véleményt olvastam itt az ottani nővérektől.

DE,végül ami ott tapasztaltam az nem egyéb,csak az hogy ők is emberek és fáradtak.Én is kaptam erősebb hangnemet,de ha erre mégis kedvesen reagálsz,meghálálják segítséggel.

Tudom az éjszakán nővér mindig milyen fáradt volt mert 30-40csecsemőre volt beosztva(hisz egyedül volt egész éjjel az összes babára).

Kaptam erős beszólást én is,hogy miért üvöltettem a gyereket a folyóson(oda mentem ki szoptatni,hogy ne zavarja a szobatársam(így sikerül az egész osztályt-t) :(

Nem mutatták meg,hogy kell szoptatni,így az első 2-3napban nem is próbáltam,szülés után se tették mellre.Emiatt volt az első 1-2hónapba problémás a szoptatás.Azóta szerencsére megoldódott. A pelenkázást se mutatta meg senki,a szobatársamtól lestem el illetve kérdeztem meg,hogy mit,hogy kell.Aztán a 3.napon elnézést kért az egyik nővérke,hogy nem jött senki ezeket elmondani az elején.Na akkor ő mindent elmagyarázott.

Így ennyi a tapasztalat. Neveket nem tudok,de nem is szeretnék ide írni.

2009. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A pécsi klinikán volt olyan csecsemős nővér, aki azt mondta egy órás !! szoptatás (próbálkozás) után (a mellem felázva, a gyerek ordított, még nem indult meg a tejem), hogy menjek vissza és próbáljam még. Szóval szabadult a "munkától". Szerencsére 1-2 nővér segítőkész volt, az osztályos nővérek ott nagyon aranyosak, segítőkészek, barátságosak, emberségesek.
2009. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A győri kórházban egyetlenegy kivétellel iszonyatosan bunkók. Miattuk nem tudtam szoptatni az első babámat.
2009. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!