Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasszorito szules utan az...

Hasszorito szules utan az oke, De csaszaros szules utan is szabad?

Figyelt kérdés
Az orvosom mèg nem kerdeztem meg majd ket het mulva megyek,tapasztalatok?
2016. máj. 3. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ajánlotta egy doki császár után.De nem bírtam elviselni

...

2016. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szóval szabad, rendben. Koszonom.

Bar gondolom majd mondja a doki nekemis ha nem vagy valamI..

2016. máj. 3. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
én megkérdeztem és azt mondta lehet császárosan is. Ugyanakkor hozzá tette hogy semmi értelme mert ami visszatud húzódni az visszahúzódik, ami meg nem tud nem fog a hasszorítóval se. Nem egy öreg orvos, bár igaz ami igaz, szülni sem szült még sosem :)
2016. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Probalkozni lehet, maximum amig nemhuzodik vissza kenyelmes h vmi kicsit lejebb nyomja, vagy van aki szereti hordanI. Igazabol nagy jelentosege biztosan nincs, de lelki megnyugvast ad :)
2016. máj. 3. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem a visszahúzódás miatt, hanem a has megtartása,a fájdalom csökkentése miatt nekem nagyon jó volt :)
2016. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, én is használtam (a kórházban adták), császárom volt pedig. nem tudni persze, beválik-e, de pl. arra is jó, hogy az ember kimerészkedjen az utcára:D 5 napos volt, mikor kimentem egyet sétálni (az apjával volt itthon), hogy friss levegőhöz jussak és nagyon jót tett az önbizalmamnak a haskötő pánt. Ezerszer is megéri szerintem!jó lenne, ha lenne egyre kisebb méretekben, mint a Bridget Jones hasleszorító bugyi.


2 hónapos baba anyukája

2016. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok, én kifejezetten hasszorítós bugyit vettem, haskötőt nem.

mondjuk a kórházban az első 24 órában rajtam volt a homokzsák... és az azért nagyon jól esett :D

itthon meg a hasszorítós bugyi.

2016. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat

Gratulálok a kicsihez utolsó előtti :)

2016. máj. 3. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!