Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3hónap múlva fogok szülni...

3hónap múlva fogok szülni néha rámtör az ilyedtség és a félelem volt valaki igy mi segített nektek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy fogok reagálni mi fog történni stb.
2016. máj. 13. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj erről az orvosoddal vagy a védőnővel.nagyjából el tudják mondani mire számíthatsz,de teljesen nem fogsz tudni felkészülni rá,hiszen nem tudhatod előre pl milyen gyorsan fog zajlani stb.amikor meg már ott tartasz,segít a szülésznő is,fogja mondani mikor hol tartasz,mi következik.tudsz majd tőle kérdezni,de szerintem akkor már nem félni fogsz hanem túl akarsz lenni rajta és látni,ölelni a babádat ☺ én így tapasztaltam
2016. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki izgatott,ijedt valamilyen szinten,ez természetes.Gondolkodj pozitívan!Ha eszedbe jut valami negatív,tereld a gondolataidat más felé.Nálam ez segített.Mi fog történni? :) Szerencsére ezt senki sem tudja előre!Semmi rossz,ne aggódj!De ha nagyon belemerülsz a félelmeidbe,menj el egy szakemberhez,aki segít leküzdeni ezt az időszakot!
2016. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenki fél, megijed az ismeretlentől.

Én mindig arra gondoltam ilyenkor, hogy ha a Piroska meg a Mariska (ilyenkor konkrét ismerőseimre gondoltam) végig tudta csinálni, akkor én is végig tudom.

2016. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én rettegtem a szüléstől.

Mindig mondogattam, hogy nem lehetne, hogy kiteleportáljon??? Mert bárhogy jön ki, fáj (hüvelyi vagy császár). De tudtam, hogy belehalni nem fogok. Ergo így vagy úgy, de túl leszek rajta.


Aztán amikor elfolyt a víz, történtek az események, akkor már nem féltem, hagytam magam "sodródni az árral".

Magzatvízelfolyástól számítva 10 óra múlva a kezemben volt a fiam. Ebből durva fájdalom kb5 ra volt.


De itt vagyok, túléltem, már másnap reggeltől tök jól voltam. Semmi "utóhatása" nem volt. Ja, és előjele sem, mert terhesen is tökéletesen jól voltam, semmi kellemetlenség, semmi fájdalom. Jóslóm soha nem volt.

2016. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!