Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Össze-vissza jelentkező...

Össze-vissza jelentkező fájásoknál mikor menyjek be?

Figyelt kérdés

Éjjel 2:30tól jelentkeztek a fájások, eleinte 4x20 percesek voltak,majd 3x10 re lementek. ELmúltak másfél órára, s amikor újra jelentkeztek hol 10,hol 8,hol újra felmegy 15 perces intervallumokra.Erősen belenyilal a hasamba, vagy a derekamba. NAgyon ritka ha egyszerre a kettőbe. Nem érezném,hogy még mennem kellene a kórházba, de kicsit aggaszt is,hogy ilyen össze-visszaság van.

Az elsőnél teljesen másképp volt. Akkor folyamatosan,szépen csökkent az idő a fájások között.

39+3 hetes kismama


2016. máj. 14. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kad meleg viz.

Ha elmulnak joslok voltak.ha rendszeresebbek lesznek es erosodnek akkor elindult.

Nekem ilyenkor meg egy magneziumot ajanlott az orvosom a furdohoz.

2016. máj. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aggódni ne aggodj, az csak árt.


Most már reggel van. Fogd magad és menj ki egy nagy sétára. Legyen lassú ahogy neked kényelmes, vegyél mély nagy levegöket. Minimum félórás legyen, de ha bírod tovább. Ès kényelmes ne legyen megeröltetö.

Ha közben sürüsödik akkor indulj, ha még mindig kevesebb, akkor végy ezek után egy meleg kellemes tusolást, és menj be a korházba.


Èn külföldön élek, itt ahogy beérsz a korházba és nincsen még tolófájás, rögtön sétára küldenek. A gravitáció a legnagyobb segítség a szülésnél, ez orákkal lecsökkentheti a fájási idöszakot.

2016. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt.45 óra telt el az első fájás és a viz elfolyása között.
2016. máj. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött séta és zuhany hatására is erősödött de nagyon lassan. 10-11 körül kezdődtek délelőtt és hajnal 3-kor tudtunk indulni a kórházba, addigra már 1 órája volt nagyjából rendszeres 5 perces és 9.50-re született meg a babám. Szóval kb egy nap volt még innen. Szerintem ráérsz még menni, zuhanyozz, sétálj. Ha elmúlik akkor jósló.
2016. máj. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem mindennap volt ilyen az utolsó hetekben, elmúltak legfeljebb pár órával kesőbb vagy zuhany hatására. Végül indították 41 hetesen a szülést.
2016. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2016. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!