Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szulesi elso fajasoknal...

Szulesi elso fajasoknal mindenkepp van haskemenyedes?

Figyelt kérdés

41+3 hetes vagyok. A napokban reszletekben tavozott a nyakdugo, sot az ejjel es ma nagyobb adagban es sokkal higabb volt.

Az ejjel es ma reggel derek es menstruacios gorcseim voltak eleg surun. Kb 10 percenkent, de egesz nap semmi.

Ha valodi szulesi fajas jonn akkor feltetlenul haskemenyedes is kell legyen??? Mert az nem volt. Koszi a valaszokat :-)


2016. ápr. 8. 15:25
 1/5 A kérdező kommentje:
...es az ejjel wc-zes utan egy keves de jol lathato tocsa lett alattam miutan felalltam. Lehet h megrepedt a magzatburok ha a mai nap folyaman nem szivargott tobb??!
2016. ápr. 8. 15:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Szivárog a vized és még nem vagy kórházban?
2016. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy fent repedt meg, olyankor van, hogy alig szivárog. Érdemes lenne felhívni az orvost, hogy ilyenkor mi legyen.

Én csak a nagyon furva fájásoknál éreztem magát a keményedést, addig ilyen derékfájós menzigörcsök voltak.

Szerintem nálad most már órák kérdése, hogy rendesen beinduljon.

2016. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mar nagyon varom hogy jojjenek ujra azok a fajasok. Azert vagyok ilyen tanacstalan mert elso babamnal egybol eros fajasok jottek kemenyedessel, a magzatviz pedig nem folyt el magatol. Ha meg egyszer tocsat latok vagy tapasztalok akkor felhivom az orvost, csak meg szeretnek gyozodni rolla h biztos az...

Ezert vagyok kivancsi a velemenyetekre es tapasztalataitokra

2016. ápr. 8. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Magzatvíz szivárgásnál, elfolyásnál be kell menni gyorsan a kórházba. Nekem mindkétszer adtak antibiotikuot, nehogy összeszedjek vmi fertőzést.

Ez nem játék... menjél szépen be a kórházba!!!!!

2016. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!