Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második szülésnél ugyanaz fáj?

A második szülésnél ugyanaz fáj?

Figyelt kérdés
Nekem az első szülésnél minden fájdalom a derekamra sugárzott ki, a hasam nem is fájt. A másodiknál is a derekam fog fájni, vagy ez változhat?
2010. ápr. 9. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen más volt a két szülésem.
2010. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most több ismerősöm is a második gyermekét szülte ebben az évben, és ugyanazt mondták: Könnyebb és főként gyorsabb volt! A fájdalom persze fájdalom marad attól, de mivel tudták mi következik, így jobban viselték! Ha TE alapvetően derékfájós szülőnő vagy, akkor valsz most is oda fog sugározni, de remélhetőleg kevesebb ideig érzed majd összeségében ezt a nyilaló fájdalmat!
2010. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a második intenzívebb fájások gyorsabb lefolyás.
2010. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

mindkét szülésem indított volt

az elsőnél kizárólag a hátam fájt, tolófájásaim nem voltak, akkor nyomtam amikor a doki szólt, h most tessék nyomni

második szülésnél a hátam egyáltalán nem fájt, a hasam alja annál inkább, jól éreztem a tolófájásokat, második fájásnál, első nyomásra kinn volt a babám

2010. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!