Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan hogy magától nem...

Van olyan hogy magától nem fog elkezdődni a fájás?

Figyelt kérdés
Vasárnapra voltam kiírva. Estére érzem hogy a kicsi nyomja magát lefelé. napról napra erősebben. Tegnap este konkrétan éreztem az egész fejét, hogy lejjebb már nem tudja nyomni, de nyom és feszít. El is szívta az energiámat, lefárasztott, pedig csak ültem.. De fájdalmat egyáltalán nem érzek, még jósló fájásom sem volt. Másnak is volt ilyen, vagy ez gondot jelent?

2016. máj. 24. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Baratnomnek nagyon enyhe fajasai voltak mind a harom szulesnel, ugyhogy fajaserositot kapott mindharomszor. 4-5 ora alatt megvolt mindharom :D
2016. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első babámat 5nappal hordtam túl,egyszersem volt még jóslom sem.A szülést indították,oxit kaptam végig.Nem jöttek a fájások.Éreztem a méhemet mikor húzodik,de nem fájt,csak fúra és kellemetlen volt.A kítolásnál is csak éreztem a nyomási ingert,és az összehúzódást fájdalom nélkül.Orvosok is sokat segítettek.4 nyomásra meglett a baba,ráadásul farosan.Második gyerkőcnél viszont nagyon is átélhettem milyen fájással szülni.
2016. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor szülés indito,vagy fájás erősitotadnak az orvosaid
2016. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!