Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mesélnétek, vicces szüléseitek...

Mesélnétek, vicces szüléseitekről?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem csak az eleje sikerült viccesnek. Magzatvíz szivárgás miatt burkot repesztett az orvos. Olyan nagy nyomás alatt volt, hogy a nadrágjára ömlött a magzatvíz, olyannyira, hogy ki is kellett egyszerre cserélnie. :) A szülésznőm és én szakadtunk a röhögéstől, ami persze nem volt szép dolog tőlünk, de abban a pillanatban engem pont nem érdekelt. :)
2016. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem saját, de leírom.

Barátnőm mesélte, hogy a végjátéknál érezte, hogy na most kicsusszant a barnamedve.

Rögtön nekiállt szabadkozni, hogy "jaj, sajnálom, kicsúszott!"

A doki meg felemelte a gyereket, és annyit mondott: semmi baj. Ez volt a cél!"

Szegény nő tízenpár óra vajúdás után már nem tudta "melyik lyukon" jött valami.

2016. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Kisfiam születése sikerült kicsit viccesre. Fájás jött, nyomjunk, kinn a feje, következő nyomásnál szó szerint kirúgta magát a kisfiam. A doki és a párom jót kacagott, a szülésnő picit meglepődött :) Azóta is egy energia bomba :)
2016. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Az utolsó egy óra kemény volt, mert rövidek voltak a fájások, így mindig visszacsúszott a bébim.

A sokadik után mondtam a dokinak hogy én ebbe belehalok. Erre a doki félig nevetve: Ó sokan mondták már ezt itt de még senkinek sem sikerült.

így lehet annyira nem vicces, de én ott kínómban nevettem rajta.

2016. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem saját egyik ismerősömé. Én is pont akkor vajúdtam amikor ő első gyerek mindkettőnknek. Doki mondja a csajnak jöjjön vetkőzzön le megvizsgál oo m. Csaj megkérdi bugyit u s le kell venni? Na ő nem röhögött rajta akkor én sem csak kicsot meglepődtem. De most már mi.dketten nevetünk rajta. Szerintem az idegességtől kérdezett ilyen butaságot.
2018. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
A kisfiam ahog kibújt úgy üdvözölt h lepisilt, de kajak. Ahogy kiemeltèk ugye megmutatták, szegényke sírt ès már pisilt is :)
2018. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg az én fiam is rögtön “megjelölt” amint megszületett 😊. Amin akkor én meg a férjem nem csak a doktornőm meg szülésznő nevettek nagyon: már a finishben voltunk és a férjem biztatni akart:

-Nagyon jól csinálod! Mindjárt vége!

Én meg rákiáltottam:

-Honnan is tudod te azt, hogy mikor lesz vége!

Később már mi is nevettünk, szegény férjem akkor inkább gyorsan csendben maradt.

2018. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Második gyermekem születésénél bent volt a barátnöm velem. Miután megszültem megkérdezte a dokim a barátnőmet, hogy szeretné e elvágni a köldökzsinórt. Mielőtt valaszolt volna, én felkönyököltem az ágyon és annyit mondtam neki: Niki el ne b@...sz...d.... 😂
2018. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Első baba volt. Délben kezdődtek a fájások, de annyira gyengék voltak, olyan volt, mint egy menstruációs görcs. Megvártam szépen csendben míg a férjem hazajött. Mondtam neki, hogy fáj ott lenn, de fogalmam sincs mi ez, szerintem még nem a szülés. Pont aznap akartunk menni nagybevásárlásra, 5 óra körül mondtam neki, hogy na akkor menjünk bevásárolni, mert nem múlik, de jól vagyok. Elmentünk bevásárolni, megvettünk mindent. 7 óra körül végeztünk mire közöltem vele, hogy menjünk be mostmár a kórházba, mert nem szeretnék otthon megszülni. A kórházban is csak annyit tudtam mondani, hogy valami fáj odalenn, mondtam, hogy szerintem jósló fájás. A doki azt mondta, hogy ha jósló fájással nyíltam ki 5 ujjnyira akkor nagyon jól csinálom xD menjünk szülni. Én elkezdtem pánikolni, hogy de hát semmi nincs nálunk, én nem szülni jöttem xD a doki elkezdett röhögni, hogy mostmár mindegy, ha akarom ha nem, ez a baba meg fog születni. Szintén pánik: de hát ma van a szülinapom (igen a szülinapomon szültem). Doki megint röhög: boldog születésnapot, akkor szüljük meg azt a babát.


2 fájás között: "Bezzeg a volt csajodat étterembe vitted a születésnapján, engem meg a szülőszobára hozol? *ordítás*


Kitolásnál ordítva: a kaja meg fog romlani a csomagtartóban.


Ezt már a gyerek is hallotta, mert ekkor csusszant ki.

2019. márc. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó vagyok.


Miután kicsusszant a baba én utána még ordítottam egyet, csak, hogy a felgyülemlett feszültség kijöjjön belőlem.


Orvos: Már nem kell üvölteni anyuka, már kinn van.

Én: Tudom, pont ezért üvöltök xD

2019. márc. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!