Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beköltöztünk új otthonunkban...

Beköltöztünk új otthonunkban és szeretnék lakásbiztosítást kötni, júliusban meg szülök! Tudtok olyan biztosítot ajánlani aki erri fizet? Lehet császáros leszek egészségügyi okból!

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 12:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Van olyan lakásbiztosítás amelyikben lehet ilyen opciót is kérni pl. Aegon. Mi is akkor vettünk lakást amikor terhes voltam, de mondta az ügynök, ha kérjük bele ezt is, ez most akkor sem vonatkozik most rám,mivel a megkötés időpontjában terhes vagyok és így nem fizetne rá. Egyébként ha terveztek még babát, szerintem érdmes náluk kötni. Mi 3200Ft körül fizetünk és ebben van baleset, műtétek és életbiztosítás is, nem csak egy sima lakásbiztosítás, de ez itt nem a reklám helye :)

Kérdésedre a válasz: nem fogsz olyan biztosítót találni, aki a júliusi császárra fizetne.

2016. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, ilyen opciót úgy értettem, hogy ami a császárra fizet :)
2016. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ja és havonta fizetjük a 3200-t
2016. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is az Aegon-nál van a lakásbiztosításunk, beépített balesetbiztosítással. Decemberben császároztak, rá kb. 2 hétre 80.000 ft-ot kaptam. Szintén 3000 ft havidíjat fizetünk. Szóval de, van olyan lakásbiztosítás, ami fizet császárra. Más kérdés, hogy te már terhes vagy...
2016. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!