Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti ettől még járnátok hozzá?

Ti ettől még járnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászra gondolok.

A terhes gondozásokon mindig jól elbeszélgettünk, mindig kérdezgetett erről-arról. Jó orvos is. És gondoltam bejelölöm fb-n. Csak nem jelölt vissza. Ez most gáz, hogy bejelöltem? Ettől függetlenül nyugodtan kereshetném?



2016. máj. 31. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én járnék hozzá, de az hogy nem jelölt vissza, szerintem természetes. Nekem pl 350 isnerősöm van kb, de őket tényleg ismerem is. Bejelölnek csomóan, de nem jelölök vissza, mivel akivel csak "olyan" kapcsolatban vagyunk, minek? Köszönünk, kész, vagy még az se. Én nem kerestem az orvosom, azt se tudom fent van e. Nem hinném hogy gond mert nem jelölt vissza, csak nem érzi szükségét. Ettől függerlenül menj hozzá nyugodtan.
2016. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jelölném be a nőgyógyászomat, pedig most a második terhességem alatt is Ő gondoz engem, magánba meg meg is fogadtuk meg minden, de valahogy mégsem... Egyébként egy ilyen "baki" miatt nem váltanék dokit, csinálj úgy mintha mi sem történt volna....
2016. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Jesszusom... Tényleg az határozza meg, hogy kit választasz orvosodnak, kire bízod rá az egészségedet, hogy FBn mi történik??? Gyerekesnek tartom. Már Te nevelsz gyereket, nem kellene ennyire dedós módon az FB bűvöletében élned.
2016. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan járj hozzá. jelezte, hogy beteg-páciens kapcsolat van köztetek, nem baráti.

ő nem szeretné átlépni, gondolom te meg számoltál ezzel mikor bejelölted. nem ház..

2016. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

igen,szerintem gáz,hogy bejelölted...Marika nénit, a tesco pénztárost se jelölöm ismerősnek,csak azért,mert minden héten nála fizetek és jól elbeszélgetünk...

Az orvosodnak(és bárkinek) a facebook profilja a magánélete része...ha követhető akar lenni,szakmai dolgokról beszélni,páciensekkel kapcsolatot tartani,akkor készít egy lájkolható oldalt..

ettől függetlenül az orvos-beteg kapcsolat nyugodtan megmaradhat köztetek...

2016. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen járnék hozzá, bár én be sem jelölném (jelöltem).

Én ügyvédjelöltként dolgozom, és néha engem is bejelölnek ügyfelek, én sem igazolok vissza senkit, ugyanis a fb-profilomat a privát ismerőseimnek tartom fenn. Ettől még soha nem nehezteltem egyetlen ügyfélre sem, ugyanolyan kedves voltam velük, a szakmai teljesítményem nem befolyásolta., de nekem itt volt egy határ. Sem a fb-on nem igazolok vissza ügyfelet, sem a privát telefonszámom nem adom meg, sem a lakcímemet nem mondom meg nekik.

2016. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Be sem jelöltem volna...nem a haverod,barátod,exszeretőd,anyád,apád,tesód,hanem az orvosod!

És nem terhelném azzal,hogy bejelölöm! Pedig én még tegeződő viszonyban is vagyok vele!

2016. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tok fura, multkor volt egy ilyen kerdes es mindenki azt irta,jelolje be az a kerdezo, mert ok is mind bejeloltek a sajatjukat.:)


En se jelolnem be. Szerintem o nem emlekszik az egeszre, lehet be se lep a fb-ra soha, menj nyugodtan hozza.

2016. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes tartani a határokat. Az orvos-beteg kapcsolat határait átlépted, amikor a Fb-on bejelölted. Ha nem jelölt vissza, akkor ez egy jelzés, hogy ő is határ-átlépésnek érezte. Tanulj belőle, és maradj az orvosodnál!
2016. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos biztosan le leszek pontozva, de borzasztóan gyerekesnek tartom, hogy azért váltanál orvost aki mellesleg JÓ orvos hisz ezt írtad mert nem jelölt vissza Fb-on.. Nagyon gáz... NAGYON!!

Emelett én be sem jelöltem volna!! Orvos-páciens kapcsolat.. Nem haver-haver kapcsolat.. Nem értem..


Tényleg sajnállak.. Mert ez a gondolkozás mód..... No Comment!!

2016. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!