Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti ettől még járnátok hozzá?

Ti ettől még járnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászra gondolok.

A terhes gondozásokon mindig jól elbeszélgettünk, mindig kérdezgetett erről-arról. Jó orvos is. És gondoltam bejelölöm fb-n. Csak nem jelölt vissza. Ez most gáz, hogy bejelöltem? Ettől függetlenül nyugodtan kereshetném?



2016. máj. 31. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én ezért biztos nem váltanék, lehet rengeteg páciense van és nem várható el hogy mindenkire emlékezzen és vissza is jelölje. Én ennyi ismeretség után azért nem jelöltem volna be, de szerintem nem hiszem hogy ez a dolog különösebben izgatja az orvosod.
2016. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a facebook nem erre való! Van orvos, akinek hivatalos holnapja van a face-en, de az más! A facebook, a viber, a twitter nem arra való, hogy a páciensek az orvosaikat bejelölgessék és ezáltal a magánéletükbe is betekintést nyerjenek.

Tudd a határokat! Ha tudod, akkor keresd fel.

2016. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha jó orvos, emiatt ne válts. Valószínű nem akarja átlépni az orvos-páciens határt, lehet nem is emlékszik rád
2016. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!