Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hogyan állítottátok össze...

Ti hogyan állítottátok össze szüléshez a kórházi csomagot?

Figyelt kérdés
Ami a szülőszobára kell azt egy külön táskába pakoljam be, és először csak azt vigyük be?

2016. jún. 1. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, mi úgy csináltuk.

Vannak a neten nagyon jó listák, érdemes többet is összevetned, hogy ne maradjon ki semmi.

2016. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 1 bőröndbe pakoltam mindent és a tetejére raktam ami a szülőszobára kell.

Szülőszobára: hálóing, zokni-bugyi (igény szerint), betét, zsepi, nedves törlő, víz, cukorkák-nasi (igény szerint), papucs, kis törölköző. Kézi táskámban volt a telefon, töltő, fényképező gép stb...

2016. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmentem a kórházba a felkészítő tanfolyamra, ahol többek közt azt is elmondták, náluk mit adnak, mit vigyünk. A szülőszobára kellő cuccokat érdemes külön felkapható valamibe rakni, hogy ne kelljen keresgélni. (A baba cuccait is érdemes akár egy bőröndön belül elkülöníteni.) Alakulhat úgy, hogy először a leendő szobádba mész és ott lepakolhatsz mindent, és úgy is, hogy csak szülés után tudod meg, melyik szobába tolnak - kórháztól függ, addig ez esetben hová tudod rakni a többit. Ha szeretnéd, hogy apa (vagy más kísérő) végig ott legyen veled, nem fog tudni még hazamenni újra a pakkért, szerintem hát érdemesebb egyszerre bevinni vagy neki elsőre behoznia utánad mindent.
2016. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

volt egy kézi táskám meg volt egy sporttáskám... akézibe pakoltam ami cska a szülőszobára kell, a sporttáskát az ott tartózkodás idejére...

jó ha tudod hogy ha császáros vagy, a nővérke fogja ki keresni ami az első fürdéshez kell (ugyanis ő fog segíteni a zuhanyzásban) ezért ajánlatos ezt egy külön kis zacsiba tenni hogy ne túrja át a táskád...én ezzel nem készültem, egyrészt morgott hogy hol a bugyi hol a szivacs hol a mittudomén mi, másrészt én is utáltam a gondolatot hogy ott fekszem mint egy zsák liszt ő meg túrja a táskámat mint egy vakond.

2016. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 3 táskát pakoltam. 1 szülőszoba, 2. én cuccaim, 3. Baba cuccai( mindent vinni kellett).

Mi mindent bevittünk, mert vidékről jöttünk szülni, és a kórház parkolója fizetős, így messzebb ki ált a párom.

Szülőszobaiba: törölköző, hálóing szülni, szülés utánra, zokni, bugyi, mandula olaj(gát masszázshoz), víz, nasi, baba első ruhája, papucs.

2016. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy nagy sporttáskába, de két részre.

A kórházban kaptam listát, hogy mi szerint érdemes összepakolni és mit. Mindkettőnél bőven elég volt, sőt mivel én gyorsan szültem a vajúdos csomagra nem is volt szükség.

2016. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 táska:

1 ami a szülőszobára kell

1 amiben az én többi cuccom és a babának törlő meg pelus, mert mondták, hogy adnak, de nem mindig elég...

1 amiben a babának hazamenős ruha ,ezt otthon hagytam és a párom hozta be aznap, amikor kiengedtek

2016. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!